2737
2734

سلام دوستان بزرگوار...

من پسرم حدودا یازده سالشه مربیش میگه حتما ببرین باشگاه سپاهان اصفهان چون فوتبالش به قول مربیش عالیه،میخاستم ببینم شرایط ثبت نام چطور هست،مربیاش؟؟

قبلش باید آزمون بدن و استعداد یابی بشن؟

منو ببخش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره باید ثبت نام بشه آزمون میگیرن  طی جلساتی ان شاءلله اگه قبول بشه می‌تونه وارد تیم سپاهان بشه ...

ممنون عزیزم،میشه لطف کنید بفرمایید زمان ثبت نام کی هست؟چون ماهمدانیم ومیخاییم بخاطر این موضوع اگه قسمت بشه بیایم اصفهان

منو ببخش
آره باید ثبت نام بشه آزمون میگیرن  طی جلساتی ان شاءلله اگه قبول بشه می‌تونه وارد تیم سپاهان بشه ...

کانال یا پیج دارند که ما کلیپهایی از پسرمون براشون ارسال کنیم که در صورت تاییدشون بیایم اصفهان؟

منو ببخش
ممنون عزیزم،میشه لطف کنید بفرمایید زمان ثبت نام کی هست؟چون ماهمدانیم ومیخاییم بخاطر این موضوع اگه قس ...

عزیزم فعلا نیست .شما سر جلسات تمرینی که الان داره ادامه بدین تا بدنش آماده باشه و به مربیش بسپارین خبرتون کنه ..البته گوگل هم بزنید کمکتون می‌کنه من دقیق اطلاع ندارم کی هست ....همزمان هم سپاهان هم ذوب آهن ثبت نام میشه ولی تست هاش با هم میوفته و نمیشه هر دوش رو باهم رفت بنابراین یه جا ثبت نام کنید موقع ثبت نام 

2740
عزیزم فعلا نیست .شما سر جلسات تمرینی که الان داره ادامه بدین تا بدنش آماده باشه و به مربیش بسپارین خ ...

بله خیلی ممنون از راهنماییتون🙏🙏🌷

منو ببخش