2733
2734

بعضیارو میبینم تاپیک میزنن خانوادشون بد هست بعضیا میگن شوهرشون بد هست بعضیا میان میگم خانواده شوهرشون بد هست، من کدومو بگم که گیر افتادم، خانوادم کل عمرم همش دعوا و تفاوت بین دختر و پسر آخرشم جهاز ندادن بهم و باعث شدن کلی حرف و حدیث بشنوم، خانواده شوهرم با ازدواجمون مخالف بودن و همیشه اذیتم کردن و الان سه ساله ازدواج کردم یه روز خوش نداشتم ازشون، شوهرم هم بهش میگم حداقل یه بار یه تذکر بده به خانوادت که اینقد ناراحتم نکنن اصلا عین خیالش نیست،یه مدت رابطشو باهاشون کم می‌کنه بعد دوباره جونشون برا هم در میره،همیشه گفتم حداقل یه چی بگو بگو چرا گفتی زنم ناراحت شد امروز دعوام شد باهاش بهش گفتم بی غیرتی که خانوادت هرچی میرسن به زنت میگن و تو هیچی نمیگی حالا آقا بهش برخورده که چرا به من گفتی بی غیرت و حرف نمیزنه و گرفت خوابید و گفت خودمو میکشم، نمی‌دونم چرا کل عمر من اینجوری عذاب بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اولا در درجه اول حرفت اشتباهه اکثرا فشار ازسمت هردوخانواده تحمل میکنن اصلا ادم بعد ازدواج اینو خوب میفهمه

مشکلاتش چندین برابر میشه

دوم اینکه روشت واقعا اشتباهه

2731
منم هیچ کسو ندرم جز پدرو مادرم تنهام

من خانوادم اصلا بهم زنگ نمیزنن مامانم چند ماهی یه بار زنگ میزنه اونم مکالمش یه دقیقه طول می‌کشه سریع خدافظی می‌کنه بابام هم اصلا زنگ نمیرنه، منم زنگ میزنم همش سرد رفتار میکنن که پشیمون میشم از زنگ زدنم

حالم خوب نیست و ذهنم درگیره اما خدا به دادت برسه 

بنظرم نباید رابطه رو سرد کنی یا در مقابل شوهرت جبهه بگیری یکم باهاش منطقی حرف بزن وقتی که حالش خوبه 

کاری به خانواده شوهرش ندارم عزیزم اما اگر شما هم جای شوهرتون مییودید قطعا سخت بود براتون که از خانوادتون بگذرید 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 
2740

درست نیس اینکار قهر کردن دعوا کردن برچسب زدن(بی غیرتی)نه تنها شرایط درست نمیشه بلکهههه افتضاح میشه برو دعواشون کن برو فلان بگو

شما جای این کارها یه مشاوره مجازی تلفنی پیدا کن از خریدات و خرج زندگیت کم کن ولی این مشاور رو برو حتی اگه غذا کمتر بخوری 

تا بهت یاد بده چطور چیکار کنی 

واقعا اینجا دردو دل کردن اشتباهه کلی ادم بیسواد میان نظراتی میدن که ممکنه زندگیت رو نابود کنه الکی الکی

عزیزم شما دیگه یواش یواش باید تجربه کسب کنی بعد از،این چند سال وقتی هرچی به شوهرت گفتی اثر نکرده و زندگیت فقط تلختر شده دیگه این روند رو ادامه نده یه راه جدید پیدا کن اینبار دیگه غر نزن بهت چیزی گفتن یا با شوخی و خنده جواب بده یا کلا یه گوش در یکی دروازه 

جلو شوهرت دیگه چیزی نگو اینبار از خوبی خانوادش بگو بزار بفهمه اونا هستن که مشکل دارن  

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
حالم خوب نیست و ذهنم درگیره اما خدا به دادت برسه  بنظرم نباید رابطه رو سرد کنی یا در مقابل شوه ...

سه ساله میشینه و اونا راحت به من بی احترامی میکنن توهین میکنن تیکه میندازن، هیچی نمیگه بهشون، بهش میگم این همه وقت به احترام تو بخاطر تو هیچی نگفتم بهشون حداقل یه تذکر می‌دادی بهشون، میگه خودت زبون داری میخواستی جوابشونو بدی 

سه ساله میشینه و اونا راحت به من بی احترامی میکنن توهین میکنن تیکه میندازن، هیچی نمیگه بهشون، بهش می ...

عزیزم خیلی سخته میفهمم اما باید شما هم جواب بدی 

چرا نمیدی ؟ وقتی شوهرت میگه جواب بده تو هم بده چاره ای نیست 

بهت حق میدم واقعا شرایط سختی داری و شوهرت باید تذکر میداد 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 
2706