2737
2734
عنوان

مامان نی نیا تروخدا کمکم کنین

754 بازدید | 114 پست
نینیم 45 روزشه هرساعت شیر میخوره اما درست نمیخوابه همش واسه شیر گریه میکنه انگار سیر نمیشه یه سره درحال شیر دادنم جوری که وقت نمیکنم غذا بخورم یا دوش بگیرم! میگم شاید شیرم سیرش نمیکنه همش نق میزنه گریه میکنه یکی اینکه میترسم شیر خشک بدم شیر خودمو نخوره دوم اینکه بین انتخاب شیر خشک موندم خیلیا میگن نان بعضیاهم نوشته بودن اس ام ای گلد میشه خواهرانه راهنماییم کنین به ستوه اومدم زندگی ندارم دیگه :(
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب هروقت میخواد بهش میدم که حتی وقت غذا خوردنم ندارم شبا هم میبینی گاهی 45 دقه درحال مکیدنه دیگه از سینه درد دارم میمیرم شیرخشک واسه کمکیش میخوام نه اینکه شیر خودمو ندم وقتی وقت نمیکنم درست بخوابم چجوری وقت کنم خودمو تقویت کنم شیر افزا هم میخورم شیر همش از سینه م میریزه اما بازم بی قراری میکنه جدیدا هم سینه ی چپمو درست نمیگیره یکم میخوره بعد میزنه زیر گریه
2728
تروخد راهنماییم منید دارم روانی میشم ازین وضع از وقتی زایمان کردم نتونستم برم یه لباس برای خودم بگیرم ازبس بهم میپسبه دارم مانتوی بارداریمو میپوشم هنوز از خودم بدم میاد دیگه
2738
بهش شیرخشکم بده ولی خیلی کم که خودتم یه نفسی بکشی اصلا بد نیست پسر من شیرخشکیه هم از بچه هایی که شیر مادر میخورن سالم تره هم رشدش خیلی بهتر دروغم میگن پفه پسرمن قدشم کاملا بلندتر از همسناشه
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
عزیزم اینجور که تو میگی شیرت خوبه شاید گریه هاش بخاطر دل درده بهش گریپ میچر بده خودتم بعد از هر وعده غذات آبجوش نبات و عرق نعناع بخور
آرین قشنگترین بهانه زندگیم مامان خییییییییییلی دوستت داره
2706