2733
2734

اگه میبینی امیدی هست حتی یه ذره بمون 

لایکم نکن لطفا😩اگه لایکم کنی خیلی دیونه ای.       🧿❤Married‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ❤️🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میتونی مستقل بشی کسی هست حماییت کنه وگرنه بدتر اجتماع اذیتت میکنه

اگه دست ب زن نداره خیانت نمیکنه طلاق نگیر 

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋
2731
اگه میتونی مستقل بشی کسی هست حماییت کنه وگرنه بدتر اجتماع اذیتت میکنه اگه دست ب زن نداره خیانت نمیک ...

شوهرم به قرص اعتیاد داره هرسری اینقدر زیاده روی میکنه ک اوردوز میکنه هفته ها میره بیمارستان اخرین بار روز عید من بیمارستان بودم 9ساله همینه 

اگه میتونی مستقل بشی کسی هست حماییت کنه وگرنه بدتر اجتماع اذیتت میکنه اگه دست ب زن نداره خیانت نمیک ...

اگه با خانواده م قطع ارتباط باشه، اگه کلااااا بچه نخواد، اگه مشاوره نیاد، اگه خودرای مغرور و کینه ای باشه چی؟ 

فقط خیانت و دست بزن برای طلاق نیست!

2740
شوهرم به قرص اعتیاد داره هرسری اینقدر زیاده روی میکنه ک اوردوز میکنه هفته ها میره بیمارستان اخرین با ...

چ قرصایی میخوره. چطور بدون نسخه گیر میازه داروها رو. بچه نداری؟

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
منم همین حس رو دارم.  داریم توافقی جدا میشیم نمیدونم وابستگیه یا ترس از آینده دارم

من از اینده ترسی ندارم خودم خیلی احساسیم این موضوع شکست بزرگی میدونم چون دوسش داشتم عشقم بوده خیلی سختمه

اگه با خانواده م قطع ارتباط باشه، اگه کلااااا بچه نخواد، اگه مشاوره نیاد، اگه خودرای مغرور و کینه ای ...

چندسالته میشه مشکلات شوهرتو بگی ک داری طلاق میگیری

2706