2737
2739
عنوان

درباره ی نماز عید سوال دارم

171 بازدید | 9 پست

سلام عیدتون مبارک باشه طاعاتتون قبول

برای اولین بار میخوام تنها برم مسجد برای نماز عید

دو تا سوال داشتم:ساعت چند باید اونجا باشم؟ 

و دو اینکه بلد نیستم نماز رو آیا بلند میخونن یا از روشون تکرار کنم؟ 

هرشهری یه یاعتی برگزار میشه و باید ببینی محل برگزاری نماز شهرتون کجاس

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

از شما هم قبول باشه عزیزم❤

ساعت ۷ شروع میشه زودتر برو 

دعاهاش هم شاید بدن اونجا اگه ندادن بلند میخونن که تکرار کنی 

خیلی راحته نگران نباش

سفیر سلامتی هستم خوشحال میشم بتونم کمکت کنم، یک قدم تا رسیدن به زیبایی و سلامتی🥰🥰🥰🥰🥰🥰 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شهر ما بعد اذان صبح میرن اما7 شروع میکنن و بلند میخونن شمرده گاهی هم برگه میدن البته تو مفاتیح هست میتونی با گوشیت عکس بگیری و اونجا نگاه کنی و بخونی اما زیاد لازم نیست

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹

ان شالله قبول باشه.
از رو اینترنت بخون. قنوت رو رو گوشی سیو کن. با خودت ببر. البته معمولا تو مسجدها چاپ شده رو کاغذ هم بهت میدن.
سخت نیست. چند بار بخونی حفظ میشی قنوتش رو.
خود نمازم که دو رکعته. اقتدا میکنی به پیشنماز حاضر و حمد و سوره ها رو پیشنماز میگه.

2740