2752
2734
عنوان

شیرینی خوران 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2252 بازدید | 344 پست
قاشق بنده خدا زورش به اون حجمی که منو سیر کنه نمی‌رسه ..با کفگیر هم میزنم زود مخلوط شه 😂😂اندازه سه ...

من سالاد ماکارونی اینجوریم لامصب ادم سیر نمیشه ازش

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤣😂ولی بهش مزه میده

چه همدلی با من..منم میگم هر چی کثیف تر خوشمزه تر😂😂تازه به شوهرم انقد گیر دادم بریم ساندویچ کثیف بخوریم بردم ولی خوب تمیز بود نسبتا😂من وسواس داشتم دارم باش می‌جنگم دیگه😎👹

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
چه همدلی با من..منم میگم هر چی کثیف تر خوشمزه تر😂😂تازه به شوهرم انقد گیر دادم بریم ساندویچ کثیف بخ ...

اتفاقا خیلی حساسما ولی بعضی چیزا خیلی کیف میده لامصب😂🤣

اتفاقا خیلی حساسما ولی بعضی چیزا خیلی کیف میده لامصب😂🤣

هر چی کثیف تر خوشمزه تر😋😂عاقا من دوباره دل ضعفه گرفتم برم بلومونم میام فعلا گلم😂😂😂😘♥️

هر چی کثیف تر خوشمزه تر😋😂عاقا من دوباره دل ضعفه گرفتم برم بلومونم میام فعلا گلم😂😂😂😘♥️

برو شکمو نوش جان ماه رمضونم تموم شد یه. دلی از عزا درار

برو شکمو نوش جان ماه رمضونم تموم شد یه. دلی از عزا درار

فدات😂😂در حد تنگی نفس خوردم جات خالی😢😂

به خدا خیلی باحالی خیلی دوست دارم🤣🤣🤣🤣 چند سالتع اینقدر باحالی؟

فدات عزیزم 😂باحالی از خودته😘😂بگم دیگه اون آدم سابق نمیشی ..ندونی به صلاحته دخترم😂😂

نترکی

ارع واقعا 😂شب باید سبک خورد من برعکس ادمیزادم 😐غروبا تازه معده م سرشو میکوبع توو طحال و روده که غذا بده😂

ارع واقعا 😂شب باید سبک خورد من برعکس ادمیزادم 😐غروبا تازه معده م سرشو میکوبع توو طحال و روده که غذ ...

هیچیت به ادمیزاد نرفته دوستم🤣

هیچیت به ادمیزاد نرفته دوستم🤣

اره اون لحظه خدا گفته چی کم اومده گفتن مغز ..گفته اونو کمتر بزارید بجاش یه دو‌ کیلومتر به معده ش اضافه کنید حق و ناحق نشه😂من که راضی ام خدام ازم راضی باشه😂

2706