2752
2734
عنوان

شیرینی خوران 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2252 بازدید | 344 پست
اره 😂اونم ازون تمیزا 

اصن نابودش کردی😂تازه بعضی ها دیدم با دست قاطیش  میکنن ،میچلونن توو هم ..وایی 🤢😂

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصن نابودش کردی😂تازه بعضی ها دیدم با دست قاطیش  میکنن ،میچلونن توو هم ..وایی 🤢😂

نه دیگه من با دست درست نمیکنم قاشق 😓😂

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
نه دیگه من با دست درست نمیکنم قاشق 😓😂

میدونم 😂نه بابا اون با دست قاطیش میکرد نصفیا که دیده بودن نخوردن گرسنه برگشتن خونه هاشون😂😂

پااااااااااااارم😂😂😂

سوتی اعظم خودتی😂😂

اینارو هیچ از بعدش بگو که مامانت با چهههه لطافتی باهات حرف زد😂😂

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
پااااااااااااارم😂😂😂 سوتی اعظم خودتی😂😂 اینارو هیچ از بعدش بگو که مامانت با چهههه لطافتی باه ...

هیچی بنده خدا رنگش شد مثه وایتکس ..خجالت زده شدن  دو تا شتر افتادن دنبال هم 😂🤣

هیچی بنده خدا رنگش شد مثه وایتکس ..خجالت زده شدن  دو تا شتر افتادن دنبال هم 😂🤣

شتتتتتتتتتتا😂😂😂

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
میدونم 😂نه بابا اون با دست قاطیش میکرد نصفیا که دیده بودن نخوردن گرسنه برگشتن خونه هاشون😂😂

اره اینجا دیدم میگفتن با دست البته خیلیا با دستکش انجام میدن خداروشکر ندیدم تا حالا کسیرو که با دست قاطی کنه😅

اره اینجا دیدم میگفتن با دست البته خیلیا با دستکش انجام میدن خداروشکر ندیدم تا حالا کسیرو که با دست ...

این دستکش نداشت 😂کاملا استریلیزه انجام میداد 

من خودم با کفگیر هم میزنم با ملاقه میخورم ببینم چجوری شده😊😂

😅😅😂کفگیر ملاقه فقط موقعی که حال نداری بری قاشق بیاری

😅😅😂کفگیر ملاقه فقط موقعی که حال نداری بری قاشق بیاری

قاشق بنده خدا زورش به اون حجمی که منو سیر کنه نمی‌رسه ..با کفگیر هم میزنم زود مخلوط شه 😂😂اندازه سه روز درست میکنم همیشع

2706