2733
2739
عنوان

عروس خاله شوهرم

338 بازدید | 26 پست

عروس خاله شوهرم میخواست دختر عمشو بده ب شوهرم شوهرم نخواسته بود خیلیم تلاش کرده بود 

شوهرم خیلی خوبه همه چیش 

من ا شوهرم تو یه مسائلی خیلی بهترم از نظر خونواده و وجه اجتماعی و ... حتی سر ازدواجمونم پدرم راضی نبود خیلی چون موقعیتای بهتر داشتم 

خونواده شوهرمم خوبن نمیگم بدن ولی خب سطح خونواده و فامیلاشون یه ذره پایین تر از نظر مالی و فرهنگی ولی خداییش خونوادش خوبن خیلی 

پدرم به هر بچش تو بهترین نقطع شهر یه خونه داد با یه ماشین سر عقد عیدا و مراسمای خاص کادوهای گرون میده  

خونواده شوهرمم در حد توان کم نمیذارن 

تو مهمونی عروس خالش تو جمع برگشت به یکی از بچهای فامیل شوهرم که شیطونی میکرد میگفت بشین انقدر کرم نریز اخر شوهر نمیکنی مجبور میشیم به زور خونه و ماشین شوهرت بدیم  الان خواهر شوهرام ناراحت شدن میگن باید جوابشو یه جوری بدی ولی من نمیخوام با اون دهن ب دهن بشم ب نظرتون چیکار کنم؟به خواهر شوهرام گوش بدم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چه آدم مزخرفی هست!   بگو داشتیم که دادیم، تا چشمت کور بشه!

اتفاقا دورادور منو میشناختن میدونستن از بچگی اینجوری بزرگ شدم اخه جدا از پدرم وضعیت مالی پدر بزرگ مادریم خیلی عالی بود و خیلی ب تمام نوهاش میرسید