2737
2734

آره؟ اصلااا حواسم نبود حاجیییی

دوست عزیزی ک هی ریپ میزنی پروفت مولاناست خودم میدونم  چون با قیافه سعدی حال نمیکنم مولانا گذاشتم  هیچکس واسه من دوبار عزیز نمیشه..هرچی بوده همون ی بار بوده   وقتی باهات بحثم میشه نرو تاپیکامو چک کنی و بیای یگی تو فلان تو بهمان😂اونا هرچی بوده گذشته درمورد الان باهام بحث کن😉 آدم شوخی ام و تموم سعی ام اینه اینجا فقط بخندونمو دل کسیو نشکنم..پس اون آدمی نباش ک مجبورشم دلشو بشکونم💜🌱

بعد اذان بیان مشکلی نداره 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

قیافه سعدی مگه چشه خیلیم خوشگله خیلیم تمیسه    

کاش ناشناخته می ماندند، آدم هایی که فکر می کردیم بهترین اند! آن هایی که رویِ معرفتشان حساب کرده بودیم. کاش سر از کارشان در نمی آوردیم، آن رویِ سکه شان را نمی دیدیم، نقابشان را کنار نمی زدیم. کاش تصوراتمان را، اعتمادمان را، آرامشمان را؛ خراب نمی کردیم...! لیلا که شدی حرف مرا میفهمی، مجنون تمام قصه ها نامردند...
2740

نه عزیزم مهمان یه شبه فطریه اش بر عهده خودشه 

اگر سه چهار روز خونه شما باشن شب عیدم باشند بر عهده شماست

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
2706