2737
2739

دوستان همه ما مشکلاتی تو زندگیمون داریم که فکر میکنیم دیگه بدبخت تر از ما وجود ندارد 

دست ب ی سری کارهایی می‌زنیم ک جای تعجب داره

افسردگی اضطراب ویژگی های همه ماست 

همه اینا ریشه در کودکی ناسالمی داشته

کتاب والدین سمی رو حتما بخونید تا بدونید تو چ دامی گیر کردید 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله خوندم👌👌👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2728
بعد از والدین سمی کتاب سه شنبه ها با موری رو هم پیشنهاد میکنم بخونید و بهش فکر کنید خیلی خوبه

حتما 

ممنون از پیشنهادت

من الان واقعا حالم بده 

تموم گذشتم فروپاشی شده

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2740

اسم کتاب میاد عذاب وجدان میگیرم فکر کنم سه ماهه میخوام کتاب جدید شروع کنم هنوز نخوندم 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

آدمهای سمی رو هم پیشنهاد میکنم هم کمک میکنه با  آدمهای سمی زندگیمون چه برخوردی داشته باشیم و مهمتر از همه خودمون آدم سمی نباشیم

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.

شاید درست باشه و پدر و مادر هامون ناخواسته باعث یک سری مسائل شده باشن اما نگاه به گذشته و دلیل شکست ها فقط دلسردی میاره

بعضی روانشناس ها میگن بیشتر روی راه حل مشکل باید تمرکز کرد تا ریشه مشکل، باید فکر کنیم چه کار کنیم تا مشکل حل بشه

پدر و مادر هامون هم از پدر و مادرهای خودشون ناخواسته یه سری رفتار اشتباه رو یاد گرفتن

مهم اینه ما به فرزندانمون انتقال ندیم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706