2733
2739

خب چون خواننده بهش تجاوز کروه بود

این بهرامم میدونست

گف اگه باهام ازدواج نکنه آبروتونو میبرم همه جا

ولی من به یه بیمکس توی زندگیم نیاز دارم           داداش ماداد زدیم نفهمید!تومیخوای ازچشمات بفهمه...؟ما پشت هزاران لبخند خود مرده ایم!....)     دردیست در این سینه که همزاد جهان است..... 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهرام تهدید کرد اگر دختر نایب رو بهش ندن میره همه جا پخش میکنه که به دخترشون تجاوز شده و....

امسال سال سرنوشت سازیه برام...حالا که داری میخونی...از ته دلت یه صلوات برا اجابت خواسته دلم بفرست...مرسی مهربونم...
مرسی که اسپویل میکنید دوستان:///

نیا تو تاپیک خب😐

ولی من به یه بیمکس توی زندگیم نیاز دارم           داداش ماداد زدیم نفهمید!تومیخوای ازچشمات بفهمه...؟ما پشت هزاران لبخند خود مرده ایم!....)     دردیست در این سینه که همزاد جهان است..... 💔
2740
چقدر حرفت بی منطقه! تو سایتی که اصلش گفت و گوعه نیام تو تاپیک؟:) میخوایید اسپویل کنید تو تاپیک ذکر ک ...

خب داری متن تاپیکو میخونی پرسیده چی شده

چطور میشه جواب داد؟؟؟ وا:////