2733
2739
مامانای گل من یه دختر 12 ماهه دارم تا 3ماه 3ماه ونیمه دیگه نی نی دوممون بدنیا میاد الان دیگه برام سخته دخترم جلوی ماشین رو بغلم میشینه میخام صندلی ماشین بخرم عقب بشینه چون بعدش هم که نی نی دوم بیاد نمیشه جلو بشینه فقط از هرکی شنیدم میگه بچه ها از صندلی ماشین خوششون نمیاد ونمیشنن از طرفی هم دوسداشتم صندلی که میخرم حتما ایمن باشه الان میترسم قیمت بالایی بابتش بدم بعد اگه نشینه میسوزم ببت پولی که داد بنظرتون چکاکنم؟
***همسرم ودخترم...... عاشقتونم***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با بچه دوم حتما بخر اونو عادت بده خیلی خوبه منم دوتا بچه کوچیک دارم ولی صندلی ماشین ندارم الان میگم کاش میخریدم دوتا رو چجوری داشته باشی تو ماشین واقعا سخته
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین
آنی جون اخه خواهرم پسرش اصلا ننشست واز یکسال ونیمگی پشت ماشین بدون صندلی خودش مینشست یا پامیاستاد گفتم اگه قراره نشینه ومثل برادرزادم دوسداشته باشه پشت کاشین بیاسته یا بیشنه نخرم بهتره
من نخریدم ولی اذیت شدم دخترم همش میرفت جلو و میرفت عقب.... پسر برادرم از همون اول عادت کرد نشست....، به نظرم اگه کوچولوی دومت هم عقب باشه دخترت هم باید تو صندلی بزاری که خدای نکرده دست به صورت و چشم کوچولوت نزنه
2738
چیز بدرد بخوریه. من که خودم ندارم اما خواهر شوهرم داره بچه اش نه ماهشه. خیلی بدردش میخوره
چقدر باید ببوسمت تا کتاب این همه گریه بسته شود؟...تا هق هق این همه تمام؟...
ممنون از راهنمایی هاتون مامانای گل اگه میشه بازم نظربدید فکنم مجبورم بخرم فقط اینکه شوهرم میگه یه مارک خوب وایمن بخریم میگم چرا الکی پول زیاد بدیم بنظرتون این ایرانی ها خوب هستن میگم کمر دارد نیارن برا بچه ایمن هستن؟