2733
2739
عنوان

وزن کودک یک ساله

634 بازدید | 11 پست

سلام مامانا

تورو خدا بهم کمک کنید

دختر من الان ۱۵ ماهشع

نی نی بود تپل بود ولی چهار ماهگی عفونت ادراری گرفت از اون موقع نه خوب وزن میگیرع دیگه نه قد میکشه

الان شده ۹ کیلو

دکتر میگه یه مشکلی داره که انقدر کمه وزنش

قرارع سه شنبه ازمایش بده

من همه کاری کردم

اصلا فایده نداره

وزن نمیگیره

دکتر میخواد ازمایشهای بیمارهای خیلی تخصیص بگیره

خودمم نمیدونم

خیلب دارم دق میکنم

شبا تا صبح صد دفعه پا میشه شیر میخوره

وامی شدم کم اوردم دیگه

هم روحم مریض شده هم جسمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر من تو سن بچه شما هشت کیلو بود هیچیش هم نیست الان هم پنج سالشه همش ۱۵ کیلو هست همچنان هم هیچیش نیست   ..آزمایش رو محض اطمینان بده که خیالت راحت بشه ولی دکتر هم خیلی بیخود کرده گفته مشکلی هست ش

وزنش که عادیه بچه ها توی یه دوره از سن یک تا دو استپ وزنی دارند.من پسرم از یکسالگی تا سه سالگی کلا ۳کیلو اضاف کرد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2740
وزنش که عادیه بچه ها توی یه دوره از سن یک تا دو استپ وزنی دارند.من پسرم از یکسالگی تا سه سالگی کلا ۳ ...

پسرونم از یک ماهگی عفوون ادراری کرد.بدو تولد چهارمیلو بود یکسالگیش ده و نیم تا الان که سه ساله تازه ۱۳/۵

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

اخه من این سری گفتم به دکتر چیکارش کنم کوچولو دیگه

گفت نخیرم فقط وزن نیست که بچه ایی که وزن نمیگیرع بعد رو مغزشو قدشم تاثیر میزارع

کلا مغزم برید دیگه

حالم یک ماه مثل شب کنکوره

اخه من این سری گفتم به دکتر چیکارش کنم کوچولو دیگه گفت نخیرم فقط وزن نیست که بچه ایی که وزن نمیگیرع ...

دکترت یه چیزی الکی گفته بنظرم.دکتر من گفت مهم اینه که بچه سالمه.بهش یدوره زینک بده یا شربت ایمونیسم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40