2733
2739
عنوان

تورو خدا به من بگین چیکار کنم

604 بازدید | 5 پست

دخترم ۱۰ ماهشه ارمو قرار نداره ی لحظه نمیشینه اصلان به اسباب بازی هاش علاقه نشون نمیده جیغ میکشه یعنی میگم یک لحظه نمیشینه دروغ نگفتم فقط وقته غذا خوردن شما میگین من با این وروجک چیکار کنم بارها بارها گریه کردم از خستگی دیگه جون ندارم به خدا
وا بچه 10 ماهه مگه با اسباب بازی بازی میکنه؟؟؟؟
1 سطل ماست بشور تمیز با قاشقک و ملاقه چوبی و پیمانه پلاستیکی آشپزخانه و آبکش و ظرف پلاستیکی اگه برات مقدوره 1 کشو یا کابینت تو اشپزخانه که قابلمه روحی یا مشابه توش هست یا این وسایل رو توش بزاری بهش بده ببین چه میکنه همش بازی میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شامپو یا ظرف مایع دست وقتی تموم میشه بشور بهش بده ببین چیکار میکنه بخصوص و حموم اگه نشوری هش بدی وقتی آب میریزه توش کمی کف کنه شاخش میزنه بالا آخه نینی هیچی نمیدونه هی اب میکنه خالی میکنه هی تعجب میکنه چیزی توش نیست چرا کف میکنه

بشونش لیز نخوره تو حموم
2728
نادیا جون تمامه اسباب بازیهاش رو بر اساس سنش خریدم از ۳ ماهگی تا الان که ده ماهشه
میدونین فقط دوست داره چهار دست و پا راه بره از این اتاق به ون اتاق بهترین سرگرمش باز کردن کشویی لباسای من