2737
2734
عنوان

کیا زاموفیلیا دارن میشه بیاید

202 بازدید | 15 پست

میشه هررررررچی اطلاعات و نکته درموردش دارید بهم بگید یه بار مشکیشو داشتم خراب شد🥲

کلا گیاهام درب و داغون شدن یا دادم بقیه رفته یا خشک شدن ولی خیلی دوست دارم با پرویی دیشب زاموفیلیا خریدم🥲

کمکم کنید جلوی شوهرم سرفراز بشم🥲🤣

نیستیم نذار😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمشو تو عنوان خوندم فکر کردم یجور بیماریه مثلا بیماری روحی

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
2728

گلدون بزرگ هست یا کوچیک ؟ 

هر وقت خاکش به اندازه ی بند انگشت خشک شد آب بده 

انگشتت رو تو خاک فرو کن اگر خشک بود آب بده اگر نم داشن آب نده چون خودش عده داره آب رو تو خودش نگه میکنه

هر ماه هم میتونی کود برا پاجوش بگیری بهش بدی که پاجوش بزنه 

سعی کن گلدون کوچیک باشه چون اگر گلدون نسبت به خودش بزرگ باشه رشد نمیکنه در واقع باید جای ریشه تنگ باشه تا رشد کنه 

جایی بزار که نور بهش بخوره ولی آفتاب مستقیم نباشه  

2738
شما هرچندروز اب میدید و چقدر؟

من هروقت خاکش خشک بشه توفصل تابستون دویاسه روز یبارزمستان ۵ یاهفته ای یباراب میدم بعدبهتره گلدون جوری باشه اب ک میریزی ازش خارج بشه توزیرگلدونی اگر داخل گلدون بمونه میگنده 

تقریباکوچیکه ممنون عزیزم اونوقت شما چقدر اب میدید حجم اب چقدره

من ۴ تا گلدون  دارم 

برا گلدون بزرگ تقریبا یک لیوان کمی بیشتر 

برا گلدون کوچیک نصف لیوان 

هر ۱۵ تا ۲۰ روز گاهی که ۲۰ دوز میشه ی کم بیشتز این آب میریزم براشون 

2706