2733
2734

برای یافتن مالی عظیم هر پنجشنبه 40 مرتبه سوره نصر خوانده شود تا مالی بیابی که در خاطرت نگنجد و خدای مهربان چنان رزق و روزی اورا وسیع و زیاد میکند، که موجب تعجب و شگفتی خود شخص میشود.

خودم هفته ی پیش خوندم تاثیرش رو در طول هفته دیدم

گفتم به شما هم بگم انشالله براتون مفید باشه

دعوتید تاپیک اخرم🥰🥰🥰🥰🥰

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط ۵ شنبه ها ؟؟؟

سلام من مریم هستم 😍😍😘😘😍😍😘😘و میخوام با برنامه ریزی که خودم درست کردم برسم به قد مورد نظرم 😍😍 خوب قد اولیه ۱۵۲ .‌.. قد دوم ۱۵۴  ..‌.... 🙂🙂🙂😍😘😍هدف ۱۶۵😊😍😘😎 .... حالا ک خوندی میشه یه صلوات مهمونم کنی 🙂😍😍😘
2731
نصر واسه پنجشنبه هاست اما اگه سوره ای واسه رزق و روزی میخواین من هرشب سوره واقعه رو قبل خواب میخونم ...

نصر واسه چی خوبه ؟ 

سلام من مریم هستم 😍😍😘😘😍😍😘😘و میخوام با برنامه ریزی که خودم درست کردم برسم به قد مورد نظرم 😍😍 خوب قد اولیه ۱۵۲ .‌.. قد دوم ۱۵۴  ..‌.... 🙂🙂🙂😍😘😍هدف ۱۶۵😊😍😘😎 .... حالا ک خوندی میشه یه صلوات مهمونم کنی 🙂😍😍😘
2740
رزق و روزی هر پنجشنبه ۴۰ تا بخون البته یه نفر گفت ۴۱ دونه

هم نصر و هم واقعه هر دو واسه رزق روزیه؟؟

بله عزیزم نصر رو پنجشنبه ها ۴۰ تا بخون واقعه رو هر شب بخون  نتیجه ش عالیه

شما نتیجه گرفتید . ؟