2737
2734

سلام

تجربه پره اکلامپسی داشتید یا دارید؟!!!

چند هفتگی متوجه شدید؟

علائمتون چی بود؟

فشار خونتون چند بود؟

دفع پروتئین داشتید؟

سردرد چطور؟

چه دارویی استفاده کردید که موثر بود؟

نی‌نی چند هفته دنیا اومد؟

وزنش خوب بود؟

ببخشید سوالا زیاد شد😁

خیلی نگرانم، جواب آزمایشام هنوز نیومده ولی به احتمال خیلی خیلی زیاد مسمومیت بارداری دارم...‌

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شماچندماهته منم ماه سومم یه دفعه وزن زیادکردم دکتر گفت مراقب باش مسمومیت بارداری نگیری 😥

۲۲ هفته، وزنم مشکلی نداره... ۶ کیلو تا الان

از ۸ هفته فشارم بالا بود

ولی الان خیلییییی بالا رفته🥲

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
من پرستارم ی سری علایم داره سر درد تاری دید سوزش سر دل. ورم دست و پا. دفع پروتئین توی  ادرار. ...

اگه هیچ کدوم اینانباشه ولی یه دفعه وزنمون زیاد بشه بازم مشکوکیم؟ من ماه سوممه یه دفعه 7کیلو اضاف کردم 

خواستم راجع به روندو کنترلش توضیح بدم که متوجه شدم داروسازین😂 نگران نباشین با سولفات منیزیم کنترل ...

😁

ده مدل دارو دارم میخورم

با هفت هشتا پزشک مشورت کردم

نمیدونم چرا پایین نمیاد🤨

اگه هیچ کدوم اینانباشه ولی یه دفعه وزنمون زیاد بشه بازم مشکوکیم؟ من ماه سوممه یه دفعه 7کیلو اضاف کرد ...

اره شاید مخصوصا اضافه وزن اگع میبینی حالت ورم توی دست پا داری. به پزشکت حتما بگو

2740
من پرستارم ی سری علایم داره سر درد تاری دید سوزش سر دل. ورم دست و پا. دفع پروتئین توی  ادرار. ...

الان من تو شرایطی هستم که یدونه Symptom  ندارم، یه عالمه sign دارم😶😶

اصلا بخاطر همین شوکه شدن....

۲۲ هفته، وزنم مشکلی نداره... ۶ کیلو تا الان از ۸ هفته فشارم بالا بود ولی الان خیلییییی بالا رفت ...

انشالله ک بخوبی پیش بره بارداری و ب سلامتی زایمان کنی من فشار ندارم فقط یه دفعه 7کیلو اضاف کردم 

انشالله ک بخوبی پیش بره بارداری و ب سلامتی زایمان کنی من فشار ندارم فقط یه دفعه 7کیلو اضاف کردم  ...

مممنونم

همچنین🌸

اگر مولتی ویتامین، امگا و تقویتی دیگه ای میخورید احتمالا پزشک قطع میکنه

مممنونم همچنین🌸 اگر مولتی ویتامین، امگا و تقویتی دیگه ای میخورید احتمالا پزشک قطع میکنه

اره مکمل فموبرا دی 3میخورم اما قطع نکرد فقط ا اس ا اضاف کرد خودمم حس میکنم بخاطر مکمله چاق میشم 

سمپتوم چیا دارین؟ فقط فشار؟

پروتین و پلاکت و این‌چیزها رو یه ساعت دیگه بهم میگن

فشارم ۱۵۰.۹۵

پایینم نمیاد، نهایتا میشه ۱۴۰.۸۵

2706