2733
2734
عنوان

خانومای کورد کمکم کنین🥲🥲🥲

109 بازدید | 10 پست

بچه ها یه متن کوردب هست که ترجمه فارسیشو میخوام اگه کسی بلده بگه که درخواست دوستی بدم براش بفرستم 

ممنون میشم کمکم کنین🥲🥲🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من من😇

من ی دختر کردم😎ی دختر ساده و مهربون ،،،یه دختر خوش قلب و دلسوز،،،هموطنامو دوس دارم و آرزومه ب هرجایگاهی ک رسیدم کمک حالشون بشم،،حالاهرکس از هرجا......من دختری ام ک روی پای خودم وایستادم،،،آرزوم بیوتکنولوژیه و بهش میرسم👌مجردم و ی دختر سنگین آفتاب مهتاب ندیده ام 👌
2731
درخواست دوستی فرستادم برات لطفا قبول کن

قبولیدم

من ی دختر کردم😎ی دختر ساده و مهربون ،،،یه دختر خوش قلب و دلسوز،،،هموطنامو دوس دارم و آرزومه ب هرجایگاهی ک رسیدم کمک حالشون بشم،،حالاهرکس از هرجا......من دختری ام ک روی پای خودم وایستادم،،،آرزوم بیوتکنولوژیه و بهش میرسم👌مجردم و ی دختر سنگین آفتاب مهتاب ندیده ام 👌
2740
من من😇

من کرمانشاهیم ،،،اون لحجه کردستان بود ،،دقیق نفهمیپم ،،ببخشید