2733
2734
عنوان

دوستام قالم گذاشتن💔

136 بازدید | 8 پست

بچه ها من و دوستام این شکلی ایم یا باهم میریم بیرون یا یکی لغو کرد نمیریم. همیشه هر کی لغو میکرد همه میگفتن پس لغوه فلانه و... 

دیشب یه مشکلی پیش اومد من برا امروز لغو کردم .

صبح پاشدم میبینم هیچکی هیچی تو گپ نگفته با اینکه آنلاین بودن همشون. قشنگ به یه ورشون گرفته بودن منو . تو گپ بهشون بگم و اینکه چی بگم؟یا تو مدرسه به روشون بیارم؟💔لطفا نظر بدین🥺🥲

بنظرم دوستیتو تموم کن از گروه لفت بده

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی برا کسی مهم نیستی الکی پیگیر نشو چون بدتر ضایع میشی

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

لفت بده...

خودتو بی ارزش نکن

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

من چیزی نگفتم ولی یکیشون زنگ زد بعد گفت فلان ساعت بریم فلان جا برگشتم بش گفتم ک بقیه اینطور کردنو اینا گف داشتیم دنبال جا میگشتیم و فلان اشتباه کردم گفتم؟خیلی پشیمونم احساس میکنم خودمو کوچیک کردم💔😶الان برم یا نه؟