2737
2734
عنوان

بچم قاشق دستش نمیگیره غذا بخوره

268 بازدید | 25 پست

پسرم پنج سالشه خیلی کم غذا اگه من ندم غذا اصلا خودش نمیخوره سفره جمع کنی غذا ندی عین خیالشم نیست فقط وزن کم میکنه سر سفره با تهدید تشویق دعوا قهر زبون خوش هرچی بگی امتحان کردم درست نمیشینه بخوره یعنی یه قاشق وایمیسه من غذا بدم میره دور میزنه میاد دوباره دعوامیکنمم ک نباید بری باز تو جاش دراز میکشه دوباره میشینه تا یه قاشق من غذا بدم تا نگم بیا بخور اصلا نمیاد یا بگم بخور میکه تو بده بهم منو دیونه کرده اگه واقعا راهکاری دارید کمکم کنید لطفاااااا.وزنشم کمه راستی الان با کلی اشتها اور ۱۷کیاو شده تازه.

پسر منم همینه با گوشی و تهدید و بازی میخوره فقط هم کوکو و ماکارونی و قورمه دوس داره مردم از بس اینا رو پختم ۱۸ کیلوه

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
۱۰۵ نه حرف نمیزنه نمیتونم ببرم امسال

مثل بچه منه .اینم درست حرف نمیزنه .دستشویی من باید ببرم .غذا من باید بدم 

حرف زدنش در چه حده ؟ 

اگه نبریم عقب میمونن که 😭

هر شب سقط یک آرزو در دل ....💔
وزنش عالیه  شربت چی میدی؟

سانستول تازه تموم یده الان پودر گین آپ میدم.وزنش رونمودارش رو خط زرده یعنی یک‌و نیم کیلو کم داره البته ک۱۵بود دیگه من دارم میخورونم ولکنم درجا برگشته 

پسر منم همینه با گوشی و تهدید و بازی میخوره فقط هم کوکو و ماکارونی و قورمه دوس داره مردم از بس اینا ...

این نخوردنشب کنار اینک قاشق دست نمیگیره خودش بخوره منو خیلی اذیت میکنه غذا خودم همیشه یخ شده تا اینو بخورونم

سانستول تازه تموم یده الان پودر گین آپ میدم.وزنش رونمودارش رو خط زرده یعنی یک‌و نیم کیلو کم داره الب ...

خیلی خوبه ماشالا .

پودر گین آپ مگه واسه بزرگسالان نیست ؟ برای بچه ضررنداره؟

هر شب سقط یک آرزو در دل ....💔
غذا بزار براش ولش کن اصلا بهش نگو بیا بخور بعد یه مدت خودش عادت میکنه میخوره

بخدا که میره اون غذا میمونه خشک میشه امتحان کردم یبار یک هفته چیزی نخورد بخدا دیگه میلشم رفته بود خودمم نمیتونستم بخورونمش

2706