2733
2739
عنوان

به نظرتون این بارداریه؟؟

123 بازدید | 9 پست

تروخدا تجربه هاتونو بگید خانوما

من سه روز از موعدم گذشته (البته همیشه عقب میندازم حتی هفت روز هشت روز اینا) بعد الان دیشب یه لک دیدم فکر کردم پری شدم اندازه یه بند انگشت بود بعد تا امشب هیچی دیگ نیومده اصلا  خیلی هم حالت تهوع دارم غذا میخورم سیر میشم حالت تهوع دارم گشنم میشه حالت تهوع دارم حالا نمیدونم از استرسه یا چی

شما به نظرتون من باردارم؟؟؟ 

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو شوهرت بره بی،بی چک بخره 

اگر باسی مثبت میشه

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
2728
فقط بی بی

عزیزم چون همیشه عقب میندازم طبیعی شده برام بخاطر همون بیبی نگرفتم حالا فردا میگیرم ولی گفتم نظر بقیه رو بدونم

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
خوب آدم نمیدونه جی بگه هم علائم حاملگی میتونه باشه هم پریودی

اره خودمم گیج شدم اخه برا من خیلی زوده من سه سال عقد بودم پنج ماهه خونه دارم زوده هنوز😅

تست بزن انشاءالله هستی 

اخه زوده سه ساله عقد بودم همش پنج ماهه خونه دارم

2740
اره خودمم گیج شدم اخه برا من خیلی زوده من سه سال عقد بودم پنج ماهه خونه دارم زوده هنوز😅

انشاالله هرچی دلت میخواد بشه واسه منم دعا کن خدایه پسر سالم بهم بده یه ساله اقدامم

انشاالله هرچی دلت میخواد بشه واسه منم دعا کن خدایه پسر سالم بهم بده یه ساله اقدامم

انشالله حتما عزیزم