2733
2734

پیش من مسخره میکنن هی ایراد میگیرن ،هی از همه تصمیماش بهونه و ایراد میگیرن منم هیچی نمیتونم ،ما یه شهر دیگ زندگی میکنیم وقتی میایم اینجا شوهرم رو خودم دعوت میکنم برا افطار،وقتی هم میاد اصلا بهش توجه نمیکنن و احترام نمیزارن ،هی فکر میکنن هرکاری ک خودشون انجام میدن درسته حتی پدرم میگه شوهرم اگه باعرضس باید شغل بابام یا اطراف شغل اونو داشته باشه 

کلا ادم حسابش نمیکنن چیکار کنم؟

کمتر برو :) و بنظرم بهشون تذکر بده

خدایا شکرت برای این زندگی، پدر و مادر و همسر خوبی که بهم دادی🥰 مرسی که لیانا کوچولوی ما انقدر مهربون و باهوشه.. خدایا خودت دامن همه منتظر ها رو سبز کن و به همه ی زندگی ها آرامش ببخش🌱♥️ دمت گرم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پشت شوهرت باش عزیزم نزار بی احترامی کنن فردا باهم قهر کنن و بشنوه و اوضاع خراب تر بشه

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️
2731

مثل من نشو شوهرتو نبر خونشون ی دفعه ام برای همیشه جلشون وایسا اگه واقعا شوهرت مرد خوبیه

خدا جونم می دونم هوای زندگیمو داری .خدایا خودت پشت و پناه خانوادم باش و عاقبت بخیرشون کن .یا امام زمان پسرهام نذر یاری قیام شما هستن اقا جان🥰😍

نرو خونشون

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

رفت و امد محدود  خیلی خیلی محدود

اصلا نشین ای تمسخراشون

شیرین بیا شیرین برو

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بنظرم باید حس واقعیت رو نسبت ب رفتار خانوادت بیان کنی حداقل بخاطر توام که شده باید بهش احترام بزارن:(

شاعر،نقاش و کمی گیمر:»تمام روح من در کنار اوست حتی اگر جسمش کنارم نباشد برای همین است که تنها وقتی نزدیک اش هستم احساس زندگانی میکنم💜
2740

پدر و مادر منم همینن. خصوصا با شوهر خواهرم باز از شوهر من بدترن. انقدر هم جلو دامادها به من خواهرم بی احترامی میکنن. دائم هم ازشون عیب و ایراد میگیرن و کارها و افکارشونو مسخره میکنن. حتی بچه داری شون. من اگر دو دقیقه بچه مو بدم دست شوهرم که برم ظرف بشورم یا کاری انجام بدم، مامانم بدو بدو میاد دم گوشم میگه برو بچه رو ازش بگیر الان ضربش میزنه.

برادر منم یکبار شوهرم رو مسخره کرد و من موری برخورد کردم که دیگه تکرار نکنه

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم