2737
2734
عنوان

شپش و سرکه سیب

264 بازدید | 23 پست

بچه ها سرکه سیب روی شپش تاثیر داره؟

بچه های خانواده ما تو مدرسشون شپش اومده من هم میخوام جلوگیری کنم از اینکه بگیرم چون خیلی اطرافمن...

سرکه سیب فایده داره؟اگه با سرکه شیب موها رو شونه کنیم باید بعدش مو رو بشوریم یا بذاریم باشه؟باهاش حموم کنیم؟راه دیگه ای پیشنهاد میدید؟

*13 سن این کاربر نیست فقط عدد مورد علاقشه✨
قطره کیمیا

چقدره قیمتش؟

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یبار گرفتم از شیر مرغ تا جون ادمیزاد زوم نرف فقط شامپوش رفعش کرد😆

ولی من به یه بیمکس توی زندگیم نیاز دارم           داداش ماداد زدیم نفهمید!تومیخوای ازچشمات بفهمه...؟ما پشت هزاران لبخند خود مرده ایم!....)     دردیست در این سینه که همزاد جهان است..... 💔
2731
من یبار گرفتم از شیر مرغ تا جون ادمیزاد زوم نرف فقط شامپوش رفعش کرد😆

وای نه....خیلی میترسم بگیرم تنها چیزیه که نگرفتم تاحالا🙂💔

2738

میری کنارشون روسری حتما سرت باشه

واسه پیشگیری اره خوبه چند وقت یبار بشور کار از مهم کاری عیب نمیکنه 

شپش خیلی بده من از ارایشگاه گرفتم واییییی تا از بین رفت خیلی اذیت شدم

خدایا شکرت ک هدیه مونو بهمون دادی👶🙏😍۱۴۰۱/۱۲/۱۷ تو ولادت امام زمان بیبی چکم مثبت شد خدایا شکرت🙏😍🤰خدایا مواظب تو راهیمون پسرمون رضا کوچولو باش و کمک کن صحیح و سالم به دنیا بیاد و با دلخوش بغلش کنیم🙏😍👩‍🍼🧑‍🍼۱۴۰۱/۱۲/۲۰ آزمایشمم مثبت شد خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۱/۷ سنو تشکیل قلب انجام دادم وهمه چی خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۲/۶ سنو انتی انجام دادم نینی مون سالمه و صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۳/۲۲ سنو آنومالی انجام دادم و نینی مون سالمه و پسره💙🧸خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۶/۱۸سنو رشد انجام دادم حال و وزن پسرمون رضا خوب بودخدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۷/۲۲سنو انجام دادم و حال و وزن پسرمون رضا خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۸/۱۴زایمان کردم و پسرمون رضا با دلخوش و سلامت و به موقع به دنیا آمد👩‍🍼👨‍🍼خدایا شکرت شکرت شکرت❤🙏😍انشالله قسمت همه منتظرها آمین❤🙏😍
میری کنارشون روسری حتما سرت باشه واسه پیشگیری اره خوبه چند وقت یبار بشور کار از مهم کاری عیب نمیکنه ...

مرسی ازت.آره خیلی بده تا بره سرش خیلی میترسم الانم تو مدرسه ها شایع شده

مرسی ازت.آره خیلی بده تا بره سرش خیلی میترسم الانم تو مدرسه ها شایع شده

خیلیییی

اره شنیدم میگن زیاد شده 

فامیل هاتون خودشون چرا درمان نمیکنن پدرمادرهاشون چجوری اجازه میدن رفت وآمد کنن جایی

خدایا شکرت ک هدیه مونو بهمون دادی👶🙏😍۱۴۰۱/۱۲/۱۷ تو ولادت امام زمان بیبی چکم مثبت شد خدایا شکرت🙏😍🤰خدایا مواظب تو راهیمون پسرمون رضا کوچولو باش و کمک کن صحیح و سالم به دنیا بیاد و با دلخوش بغلش کنیم🙏😍👩‍🍼🧑‍🍼۱۴۰۱/۱۲/۲۰ آزمایشمم مثبت شد خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۱/۷ سنو تشکیل قلب انجام دادم وهمه چی خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۲/۶ سنو انتی انجام دادم نینی مون سالمه و صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۳/۲۲ سنو آنومالی انجام دادم و نینی مون سالمه و پسره💙🧸خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۶/۱۸سنو رشد انجام دادم حال و وزن پسرمون رضا خوب بودخدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۷/۲۲سنو انجام دادم و حال و وزن پسرمون رضا خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۸/۱۴زایمان کردم و پسرمون رضا با دلخوش و سلامت و به موقع به دنیا آمد👩‍🍼👨‍🍼خدایا شکرت شکرت شکرت❤🙏😍انشالله قسمت همه منتظرها آمین❤🙏😍
2706