2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عاقااااا یکی ب من بگه چی شد ؟؟؟ قاتل کی بود ؟؟؟

نت داغونه لود نمیشه واسم

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔                                                                     تا میتونید استغفار کنید 🙏                                      اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ
رضا پروانه چیشد

خخخ  رضا پروانه بنده خدا خودشو به فنا داد برا نعیم...نکنه جز اون دسته ای که تا همین قسمت میگفتن رضا قاتله😄

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
من هنوزم میگم کار رضا پروانس 🤣🤣🤣

منم میگم ‌ساحل زندست😅🤣🤣

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
قاتل منصور بود نعیم تو زندون خفه اش میکنه

عه یکی از کاربرا گف دیده ک صدرا هم نقش داشته تو قتل 😑

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔                                                                     تا میتونید استغفار کنید 🙏                                      اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ
2706