2733
2734

ما هرسال با دوتا برادر شوهرام و خانوماشون میرفتیم مسافرت ولی خیلی خوش نمیگذشت چون جاری هام ادا زیاد دارن .با ما مشکلی ندارن با شوهراشون بگو مگ‌و و... 

این سری هم برادر شوهرم پیشنهاد داد نظر منو شوهرمم منفی بود شوهرم گفته ما نمیتونیم بیاییم کار داریم 

حالا دوستم اینا گفتن بریم اصفهان شوهرمم میگفت چون ب داداشم گفتم نمیتونم بیام زشته که با اینا پاشیم بریم و...

خوب ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بعد دوستم خیلی اصرار کرد ک بریم هزینه انچنانی هم نداره ما ماشین برمیداریم خونه هم اونجا دارن فقط پول غذاست و...

منم تاحالا اصفهانو ندیدم خودم هرچی به شوهرم اصرار کردم نشد دعوامون شد

گفتم الویتت داداشاتن پس من چی ک انقد دوسدارم الان مرخصی هم دارن ولی تو به دا من توجهی نداری و ...

چون قبلا هم تو مسافرت سر اینکه همرنگ جماعت شه با داداشاش کاریو انجام داد ک من راضی نبودم

بعد دوستم خیلی اصرار کرد ک بریم هزینه انچنانی هم نداره ما ماشین برمیداریم خونه هم اونجا دارن فقط پول ...

حالا مسافرت خودتون برید جایی..شاید اصلا با اونا هم خوش نگذره..

ما که هیچ وقت با کسی هم سفر نمیشیم

چه زشتی؟؟ حالا به خاطر اونا شما باید خودتونو از مسافرت محروم کنید‌‌.. حتما باید جواب پس بدید به او ...

دقیقا منم صحبتم همینه با اونا نریم چون خوش نمیگذره بدون اونام نریم چون اونا ناراحت میشن؟

دقیقا منم صحبتم همینه با اونا نریم چون خوش نمیگذره بدون اونام نریم چون اونا ناراحت میشن؟

وقتی گفت اونا ناراحت میشن و اینا نباید جبهه می گرفتی ..

سعی می کردی بدون اینکه قضیه رو به اونا ربط بدی، می گفتی من دلم مسافرت میخواست...

خب تنها برید

نه با اینا نه با اونا 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:❣️اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. ❣️دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. ❣️سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. ❣️چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. ❣️پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ❣️ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده . ❣️هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه.❣️هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. ❣️نهم: آدما همه اسکلت هستن با یه گوشت روش پس فرزندم شل کن.
حالا مسافرت خودتون برید جایی..شاید اصلا با اونا هم خوش نگذره.. ما که هیچ وقت با کسی هم سفر نمیشیم

قبلا باهاشون رفتیم خوش گذشته خیلی پایه ان اصلا پیشنهاد خود شوهرم بود گفت از این به بعد با اونا بریم الان شرایط جور شده ادا درمیاره

2706