2733
2739
عنوان

خیییلی ممنونم🙏💖☺️

67 بازدید | 3 پست

سلام

از سال ۹۴ بخاطر مشکلات معده و ضعف نتونستم روزه بگیرم ،

تمام این مدت تو حسرت روزه گرفتن موندن، منی که قبلش تمام روزهامو می‌گرفتم.

امسال قبل ماه رمضون خیلی دعا کردم مثل پارسال ، 

پارسال که دعاهام اثر نکرد

اما امسال کنار دعاهام یه ختم قرآن نذر خانواده امام زمان کردم،

یعنی اینکه ثوابش رو تقدیم کنم به مادر و پدر امام زمان و خود حضرت.

خلاصه روز اول ماه رمضون که روزه گرفتم بعد افطار مثل همیشه تهوع شدید آمد سراغم جوری که تا دو روز تهوع داشتم و نتونستم چیزی بخورم و روزه نگرفتم،

خیلی ناراحت شدم و پیش خودم گفتم امام زمان این رسمش نبود، از ناراحتی شدید گفتم اصلا ختم قرآنمو بجا نمیارم، منکه نتونستم روزه بگیرم.😞

اما دو روز که گذشت باز دلم نیومد و گفتم عیب نداره حالا، و ختم قرآنمو ادامه دادم، بعد دو روز دوباره روزه گرفتم و دوباره تهوع شدید و ...

همون روزا خونه یکی دعوت شدیم که خدا خیرش بده، افطاری اون باعث شد تا وضع معده من بهتر بشه و بتونم دیگه پشت هم روزه بگیرم.انگاری معجزه شد.

قطعا این دعای امام زمان بود که اثر گذاشت و من تونستم امسال ۲۱ روز روزه بگیرم.😊

خیییلی خیییلی خوشحالم از این قضیه و واقعا احساس میکنم قله ای رو فتح کردم، 

منی که ۸ سال نتونستم روزه بگیرم 

امسال با دعای امام زمانم لایق این سعادت شدم.☺️

شما رو نمی‌دونم 

اما من از روزه گرفتن لذت میبرم مخصوصا اینکه مدتی محروم بودم، 

خواستم اینجا این حس و حال رو از خودم به یادگاری بزارم 

و از خدای مهربون و امام زمانم که دعای من رو اجابت کرد تشکر کنم.

امیدوارم باقی عمرم هم از این سعادت برخوردار باشم.

الهی این حس حال خوب خوش نصیب همگی.🤲

ممنون خدای مهربونم❤️

ممنون امام زمان خوبم❤️

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
توسل به اقا کلید حل مشکلاته

بله دقیقا...

و مخصوصا اینکه آقا روی مادرشون خیلی حساس هستند و احساس دارند، وقتی یه چیزی نذر مادرشون کنی و یا به نیت ایشون انجام بدی، 

حضرت بهتون توجه میکنن

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728