2733
2739
عنوان

مامانای باسیاست راهنمایی لطفا

168 بازدید | 35 پست

راستش من همیشه با مادرشوهرم مشکل داشتم .از زمانی که پسرم به دنیا اومد پاک میگفت بچم باید بالا پیش اینا باشه. بعد قبول نکردیم خودش میومد موقع غذا دنبالش که شوهرم بالاخره صداش دراومد و تمام شد. بعد رسید به اینکه میگفت بچه باید بدون مادر بیاد بالا و عملا نمیذاشت من برم که اینم با کمک مشاور حل شد(تو یه ساختمونیم). 

ولی همچنان مشکل دارم باهاش. امروز اومد کلی بچه رو تشویق کرد که بره بالا پیشش. منم خودم داوطلبانه بردمش اونجا بدون شوهرم.گفتم گناه داره. ولی تا پسرم میومد سمت من صداش میکرد که بره پیش اون. یا میگفت برو پیش پدرجون باهاش بازی کن. یا میگفت برو بغل بابایی. که خب پسرم بچه است. آخرش اومد بغلم و بوسم کرد که اون دق کرد .معلوم بود انتظار داشت بچه رو بفرستم که  اونم بوس کنه که من نگفتم چیزی. بعد هم اومدم پایین.

ولی عصبی میشم ازش. نمیدونم چی بهش بگم که این رفتار بدش رو بزاره کنار.نمیدونم چرا وقتی پسرم با من بازی میکنه اون ناراحت میشه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

الان همش به رفتارهاش فکر میکنم. خوابم نمی‌بره و عصبی شدم. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

همش میگه خواهرش نوه اش رو نگه میداره و نمی‌بره کلاس که مبادا مریض بشه. اون عروسش شاغل. اما من خانه دارم. اکثر روزها هم با پسرم میرم بیرون. البته بیشتر از دست اون میرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکرمیکنه مالک بچست واون زاییده...حسودی مادرشوهرم یجوری بابچه رفتارمیکنه انگارانه مادرش نیستم منم رفت ...

والا تو تاپیکهام هست.تا ۲ سالگی نذاشت از در خونه برم بیرون. شوهرم رو پر میکرد که نزاره من بچه رو ببرم. پسرم اصلا خانواده من رو ندید. فقط همین خانم رو میدید. دیگه رفتم مشاوره بهم تاکید کرد که حتما برم بیرون و از دسترسش خارج باشم و نباشم که نتونه کاری کنه. ولی خب باز هم تو یه خونه ایم چیکار کنم من؟

2740
مطمئنی از رابطه ی شما و‌پسرت ناراحت میشه ؟ به نظرم دلش میخواد نوه اش باهاشون جور بشه

خیلی تابلوئه. چطور وقتی پسرمبیاد با من بازی کنه درجا میگه بیا پیش من.یا برو پیش پدرجون. یا برو بغل بابا. ولی مثلا با شوهرم یه ساعتم بازی کنه حرفی نمیزنه و میخنده. 

من که بخاطر اصرار اون رفتم بالا و یه گوشه نشستم اونها بازی کنن. ولی نمیفهمه که من مادرم. دوست نداره پسرم با من خوب باشه. میخواد جای من با اون خوب باشه. اصلا از حالت چشم‌هاش معلومه

خیلی تابلوئه. چطور وقتی پسرمبیاد با من بازی کنه درجا میگه بیا پیش من.یا برو پیش پدرجون. یا برو بغل ب ...

پس با شما سر نوه اش رقابت داره خیلی ادمه عجیبیه 

باز پسرش بود یه چیزی , اخه با نوه!!

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
ببین اگه میتونی جدازندگی کنید من مادرشوهرم تنهابود اماباهاش یه شهرک دیگه فاصله گرفتم چون میدونستم مس ...

اینقدر شوهرم رو ساپورت میکنن که مبادا شوهرم بخواد بلند شه. اون سری حتی وقتی شنید زمزمه رفتنمون هست گفت خونه رو میخواد به نام کنه. اما نکرد که

فقط ما رو سر جامون نشوندن.

والا تو تاپیکهام هست.تا ۲ سالگی نذاشت از در خونه برم بیرون. شوهرم رو پر میکرد که نزاره من بچه رو ببر ...

ببین من ازاول روندادم هرکاری خودم خواستم کردم مادرشوهرم یه زن تنهابودباکلی بچه ک شوهرداده بود گردیده بودن ک باهم زندگی کنیم قبول نکردم  کلی بحث وجنگ وجدل ولی کوتاه نیومدم الانم دیربه دیر درحد دوساعت بیشترنمیمونم خونش

شوپرت باید حدوحدودشونومعلوم کنه اون روداده بهشون

والا الان امشب که اون نیومد و نبود. چون ما بالا بودیم اون هم اومد داشت با پدرش حرف می‌زد. بعد مادرش اگر چیزی بگیم بهش یه کولی بازی در میاره اون سرش ناپیدا

پس با شما سر نوه اش رقابت داره خیلی ادمه عجیبیه  باز پسرش بود یه چیزی , اخه با نوه!!

والا پسرش رو که من اصلا از زندگیم حذف کردم. گفتم پسرش مال خودش. اصلا کاری به کارشون ندارم.هیچ حرفی هم بهش نمیزنم. 

اما خب سر پسرم پاسفت وایسادم

خیلی تابلوئه. چطور وقتی پسرمبیاد با من بازی کنه درجا میگه بیا پیش من.یا برو پیش پدرجون. یا برو بغل ب ...

دقیقامیفهمم چی میگی بگو نکبت بچم توشکم من بوده ازخون منم هست توچه گوهی هستی من بودم میریدم بهش 

2706