2737
2739

چند وقتی هست که میرم یه فروشگاهی خرید میکنم با توجه به رفتار و برخورد اون آقا متوجه شدم که خوشش اومده از من و چون نسبت فامیلی دوری هم داریم متوجه شدم که آمار خونواده مو گرفته بود خلاصه که اینقدر رفتاراش تابلو هست که خواهرم هم متوجه شد که از من خوشش اومده البته منم ازش خوشم اومده.امروزم رفتم فروشگاهش واسه جعبه که حتی خواهرم گفت واسه وسایل خونه میخوایم که جابه جا کنیم اما طرف نمی‌دونم گیجه یا چی!رفتاراش مبهمه!حتی یادمه مادرم دقیقا روز ولنتاین رفته بود خرید کنه یه شکلات که داخلش اسمارتیز بود داده بود که بعید میدونم اونو بی دلیل داده باشه چون رفتاراش با من خیلی تابلوه.الانم پیج اینستاشو دارم و چند وقت دیگه به کلی از اینجا میریم و خودم دورترم میشم.بنظرتون چیکار کنم؟توروخدا راهنماییم کنید🙏بنظرتون خوشش اومده؟فالوش کنم یا نه؟زشته اگه فالوش کنم؟خیلی ناراحتم ممنون میشم جواب بدید🙏🙏🙏🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بی مناسبت.من ازش خوشم اومده اونم خوشش اومده اما متأسفانه چیزی نگفت!

ببین خوش اومدن مردها دوحالت داره یا برای دوستی هست یا ازدواج .درهرصورت درست اینه که اقا بیاد جلو نه شما .برای خودت ارزش قائل باش.

2738
ببین خوش اومدن مردها دوحالت داره یا برای دوستی هست یا ازدواج .درهرصورت درست اینه که اقا بیاد جلو نه ...

آره دقیقاً درستش اینه که آقا بیاد جلو اما از طرفی ام وقتی فکر میکنم کلاً باید بیخیالش بشم واقعا ناراحت و کلافه میشم کلاً حال بدی بهم دست میده،نمی‌دونم چیکار کنم

آره دقیقاً درستش اینه که آقا بیاد جلو اما از طرفی ام وقتی فکر میکنم کلاً باید بیخیالش بشم واقعا نارا ...

خب برو بهش بگو دارید جابجا میشید وتشکر کن ک خداحافظی دیگه خودش میدونه چیکار کنه

خب برو بهش بگو دارید جابجا میشید وتشکر کن ک خداحافظی دیگه خودش میدونه چیکار کنه

نمی‌دونم اگرم بخوام دوباره برم حس میکنم خودمو کوچیک میکنم با این کار.نمی‌دونم چرا کاری انجام نمیده وقتی خوشش اومده!!!!!از اینکه خوشش اومده خیلیییی مطمئنم

نمی‌دونم اگرم بخوام دوباره برم حس میکنم خودمو کوچیک میکنم با این کار.نمی‌دونم چرا کاری انجام نمیده و ...

برو خیلی مودبانه خرید کن بگو این مدت زحمت دادیم دیگه حلال کنید اگر واقعا قصدی داشته باشه میگه اگر نگفت بیخیالش شو