2733
2739
عنوان

زودپزبرقی

1646 بازدید | 17 پست

سلام خانمهایی که زودپرقی دارن میتونن راهنماییم کنن؟ 

من زودپز برقی تکنو خریدم تا حالا دو دفعه توش خورشت گذاشتم هر دوبار آبش تموم شد و سوخت و غذام نیمه پخته بود درصورتی که زودبرقی اصلا آب کم نمیکنه ممکنه راهنماییم کنین چیکارکنم ؟ 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    

اصلا آب کم نمیکنههه من هاردستون دارم... یک ساعت غذا امادست

ساقیا ته استکان هایت نمی‌گیرد مرا.... لطف کن از دور بعدی پیک لیوانی بریز.... نه شراب راز میخواهم نه جنس اونوری...‌ از همین سگ مزه های تلخ ایرونی بریز...🥂
اصلا آب کم نمیکنههه من هاردستون دارم... یک ساعت غذا امادست

اره شنیدم هیچ مدلیش آب غذا رو کم نمیکنه ولی نمیدونم ایراد کار من کجاست 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از زودپز وحشت دارم یبار کوچیک بودم زودپزمون ترکید 😰🤕

مامان منم تا حالا دوبار زودپزش ترکیده ولی مدل قدیمیش بود 

واشرش رو گذاشته بودی ؟

همون پلاستیک سفیده گرده بزرگه؟ 

همون پلاستیک سفیده گرده بزرگه؟ 

آره که تو درش جا میخوره

اگه اونو نذاری آبش تبخیر میشه و میسوزه

البته به غذایی که میپزی و نمک و مقدار آب و برنامه ی پخت هم دقت کن

دربش رو هم مطمئن شو محکم بستی

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2740
اره شنیدم هیچ مدلیش آب غذا رو کم نمیکنه ولی نمیدونم ایراد کار من کجاست 

شاید کم میریزی

ساقیا ته استکان هایت نمی‌گیرد مرا.... لطف کن از دور بعدی پیک لیوانی بریز.... نه شراب راز میخواهم نه جنس اونوری...‌ از همین سگ مزه های تلخ ایرونی بریز...🥂
آره که تو درش جا میخوره اگه اونو نذاری آبش تبخیر میشه و میسوزه البته به غذایی که میپزی و نمک و مقد ...

آره اون واشرش روش هست برنامه پختش هم از قبل تنظیم شده هست و میتونی خودت تغییرش بدی نمک هم نزدم بهش فقط نمیدونم چرا آبش تموم میشه میسوزه 

شاید کم میریزی

از موادی که توش هست و آب لازم داره  دو بند انگشت بیشتر میریزم 

آره اون واشرش روش هست برنامه پختش هم از قبل تنظیم شده هست و میتونی خودت تغییرش بدی نمک هم نزدم بهش ف ...

پس سرچ کن تو یوتیوب

من هاردستون دارم . یکی دوبار که درش درست چفت نشد غذا سوخت فقط

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
آره که تو درش جا میخوره اگه اونو نذاری آبش تبخیر میشه و میسوزه البته به غذایی که میپزی و نمک و مقد ...

باید روی حالت مهر و موم میزارم درسته؟ 

پس سرچ کن تو یوتیوب من هاردستون دارم . یکی دوبار که درش درست چفت نشد غذا سوخت فقط

مرسی عزیزم 

از موادی که توش هست و آب لازم داره  دو بند انگشت بیشتر میریزم

مثلا زودپز ک دارم ۱۳ کارست وقتی میخواد خورشت درست بشه نوشته یک ساعت با اینقدر آب دو ساعت با اینقدر آب.‌‌

بعد مثلا خورشت با ماهیچه اینقدر آب با مرغ اونقدر آب

اینارو رعایت میکنی؟