2737
2734
عنوان

آموزش و.پرورش خجالت نمی کشه با این دفترچه اش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 44 بازدید | 135 پست
بدنیست تو استخداما بیشتر ظرفیت برای اقایون باشه به هرترتیب تو اوضاع بیکاری الان اولویت با اوناست درثانی درسته شاید تو بعضی رشته ها کمبود نیرو باشه ولی وقتی ردیف استخدامی تا 5000هزارنفره کاریش نمی تونن بکنن اگه بیشتر بود حتما میگرفتن
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلنا شما نماینده آموزش و پرورشی که ازشون حمایت میکنی،یکسال بوق و کرنا زدند که داریم استخدام میکنیم،حالا هم رشته ها رو زدند که معلوم شد سر کار بودیم.مثلا همون یکسال قبل نمی تونستند رشته ها رو اعلام کنند،که اینهمه ملت رو امیدوار نکنند؟؟؟!!!
رادین شدی همه زندگی مامان و بابا
2728
خجالت باید بکشن . این کشور شایسته سالار هست . هفتاد درصد دانشگاه ها دانشجوی خانم داره اون وقت موقع استخدام حق بیشتر برا اقایونه . از همه طرف دست وپای خانم ها رو میبندن .
خدایا می دانم دوستم داری،همیشه هواییم را داشته باش چون بی هوای تو ابری می شوم
اینهمه درس خوندیم از کوچکترین حق انسانی بر خوردار نیستم، واقعا از خودم بدم میاد که دارم تو این مملکت زندگی میکنم.حتما باید بابام بخیه رو صورتش باشه تا به درد بچه ش رسیدگی بشه.بسه دیگه،فقط سهمیه ،سهمیه ،سهمیه. تا کی؟کهی میخاین به درد یه انسان بدون سهمیه توجه کنید.گناه من چیه که هیچ سهمیه ای ندارم،بابا شهروند این مملکت هستم،اینم میخواین انکار کنید.؟؟؟!!!
رادین شدی همه زندگی مامان و بابا
2740
سلام دوستان ....کلا سرکار گذاشتند مردم رو ..البته من خودم نمیخواستم برای کسی نگاه کردم دفتر چه رو اما انگار میخوان بچه گول بزنن... یکدفعه بگن در پی سیاست خانه نشین کردن زنها(بیش از نصف جمعیت فعال جامعه ) فقط شغل مقدس زایمان برای خانمها موجوده دیگه حالا کاش وضعیت برای افزایش جمعیت مطلوب بود ادم دلش نمیسوخت خوب خانمهایی که دلشون میخواست بچه میاوردند بزرگ میکردند اما با این وضع .....
حذف کردن بعضی آدمها از زندگیمان بدین معنا نیست از آنها متنفریم،یعنی برای خود احترام قائلیم.....
ماهتابآنلاین پست ها : 400عضویت:1393/4/1 1394/5/17 - 9:35 صبح [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] خجالت باید بکشن . این کشور شایسته سالار هست . هفتاد درصد دانشگاه ها دانشجوی خانم داره اون وقت موقع استخدام حق بیشتر برا اقایونه . از همه طرف دست وپای خانم ها رو میبندن . معلومه که میخوان دست و پای زنها رو ببندن ....بشیم نون خور مردها ....بعدش مردها سرمون 3 تا هوو بیارن اونم که حلاله .....فقط بزایم ...تحویل بدیم اونم اگه دختر بزایم بشه عین خودمون مرد بشه شانس بیاره تو جنگ کشته نشه یکی میشه عین اینا
حذف کردن بعضی آدمها از زندگیمان بدین معنا نیست از آنها متنفریم،یعنی برای خود احترام قائلیم.....
2706