2752
2734

سه روزه انجام دادم صورتم خیلی ورم داره و کبوده زیر چشام خیلی زشت شدم پشیمونم این چکاری بود انجام دادم خدایا 😭😭😭

کسی هست انجام داده باشه و بعد گذشت ی ماه راضی باشه  

دکتر بهت نگف این چیزا عادیه؟

شاید تا ی هفته اینجوریه همه چی ک از اول ک خوب نمیشه دماغم بخوای عمل کنی ریخت ادم میوفته تا خوب بشه بنظرم غصه نخور خوب میشه 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دکتر بهت نگف این چیزا عادیه؟ شاید تا ی هفته اینجوریه همه چی ک از اول ک خوب نمیشه دماغم بخوای عمل کن ...

دکتر بهم گفت ۱۰تا ۱۴روز ورم دارم و ۳۰،۴۰ روز دیگه جا میوفته و ۵۰درصدش جذب میشه و دوبارم باید برم ترمیم 

دکتر بهم گفت ۱۰تا ۱۴روز ورم دارم و ۳۰،۴۰ روز دیگه جا میوفته و ۵۰درصدش جذب میشه و دوبارم باید بر ...

خب دیگه الان چراا استرس داری خوب میشن بابا اصن پشیمون نباش

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
نمیخام تو ذوقتون بزنم ولی دور و اطرافم هر کی چربی تزریق کرده کامل از بین رفته اثرش خیلی زود 

بله میدونم عزیزم‌درصد زیادش جذب میشه ۷۰درصد اینا ولی دوبار ترمیم داره ک باعث میشه یخورده بیشتر موندگار بشه 

بله میدونم عزیزم‌درصد زیادش جذب میشه ۷۰درصد اینا ولی دوبار ترمیم داره ک باعث میشه یخورده بیشتر موندگ ...

عزیزم اسم دکترتون که پیشش تزریق کردین رو میگین لطفااااا من همش از اویزون شدن چربی یا گلوله شدت چربی میترسم

2706