2737
2739
من امروز فهمیدم میگم چرا دکتر نرفتی میگه منتظر بودم خوب شه که نشده.مادرم ٥٠سالشه.ممنون میشم راهنمایی کنید
ورم داره ؟چجوری سنگین شده ؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
نه نترس با یه علامت که نمیشه اینقدر راحت تشخیص داد اون قندش شاید رفته بالا اینجوری شده مامانم قندش بالاست 150 بعضی چیزا رو میخوره میگه چشمام شعیف شده ... عرق گزنه با عرق الوئورا خیلی خوبه برای قند
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
عزیزم علت های مختلف داره ولی حتما باید جدی بگیری خودم هم اینطوری شدم مال اعصابه جزو علایم ام اس هم میشه . حتما بره دکتر به وضعیت روحی اش هم توجه کن .
خدایا من بارها و بارها دست عدالت پنهان تو رادیدم رحمت بی انتهای تو را با جان و دل حس کردم و همیشه شرمنده تو هستم ، باز هم از تو طلب میکنم : مهربانم یا سمیع یا بصیر یا قادر یا منتقم یا مانع یا معطی یا صبور