2733
2734
سلام خانم های زیبا من اینجا بود که بهترین دوستهام و پیدا کردم همه باهم حامله بودیم و همه باهم بزرگ شدن بچه ها رودیدیم تا الان که دختر من دو سال 9 ماهش شده.یعنی اینجا برام یادآور کلی خاطره های خوبه حالا یه خواهشی داشتم اینکه اگر کسی تجربه ای در ارتباط با مهدکودک مخصوصا منطقه سردار جنگل داره میشه با من در میون بزاره. بازم ممنون
خدایا راضی م به رضات
هفته پیش دخترم و دو روز آزمایشی بردم مهدکودک مهرنگ تو خ آزادی چون میخواستم تا ظهر باشه بعدش پدرم بره دنبالش.این مهد با دانشگاه شریف قرارداد داره تو دوره آزمایشی دخترم خیلی خوب بود روز چهارشنبه هم تا ظهر رفت که اونهم راضی بود.حالا یکی از کارمندای شریف که همسایه مادرم هست گفت مهد خوبی نیست و رسیدگی نمیکنند منم دودل شدم حالا دنبال یه مهد تو سردارجنگل میکردم که به محل کار همسرم نزدیک باشه.یعنی همون سردارجنگل میشه راهنمایی م کنید
خدایا راضی م به رضات
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم هر کی عنوان تاپیک رو میبینه فکر میکنه از این تاپیکای تبلیغیه و میخواین تبلیغ یه مهد خاص رو بکنین واسه همین کسی نمیاد. عنوان تاپیک رو سوالی کنید و توی عنوان بگین که بهتون معرفی کنن. شاید اونایی که میدونن بیان. متاسفانه من اطلاعاتی در این مورد ندارم.
2731