2737
2739

سلام عزیزان ، اونایی که قرعه کشی ایرانخودرو یا سایپا ثبت نام کردند . تو کدوم سامانه تایید محل سکونت رو ثبت نام کردند و از اداره پست ، پستچی اومده  محل زندگی رو تایید کرده باشه و بعد سامانه سخا تایید کرد ،،؟؟؟؟؟

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))

پستچی میاد تایید می کنه د بعد شما از اداره پست یه نامه تایید میگیری. این برگه رو باید ببری نمایندگی خودرو که قبلا تو سایت انتخابش کردی

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پستچی میاد تایید می کنه د بعد شما از اداره پست یه نامه تایید میگیری. این برگه رو باید ببری نمایندگی ...

خب باید چکار کنم که پست چی بیاد تایید کنه؟؟؟ یعنی قبل از قرعه کشی میتونم این کار رو بکنم یا حتما باید قرعه کشی بشه بعد؟!

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))
2742
آره من کردم همین یک ماه پیش اوکیه

خب میشه توضیح بدین چکارا کردین؟ جایی ثبت نام کردین؟ که پستچی اومد؟ قبل از قرعه کشی میشه این کار رو انجام داد؟

خب باید چکار کنم که پست چی بیاد تایید کنه؟؟؟ یعنی قبل از قرعه کشی میتونم این کار رو بکنم یا حتما بای ...

نه قرعه کشی شداگرسه ماهه بودی بروسامانه سخاانجام بده

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
خب میشه توضیح بدین چکارا کردین؟ جایی ثبت نام کردین؟ که پستچی اومد؟ قبل از قرعه کشی میشه این کار رو ا ...

تو همون سامانه سخا برو کد ملیتو بزن عکست میاد بعدم شماره تلفنتو تایید کن واسه ادرست که تایید شه یه قسمت داره باید ۳۰ و خورده ای واریز کنی بعد ۲ روزم مامور پست تاییدت میکنه

2740
اره تو همون سامانه من مشهدم پست چی نیومد در هونه زنگ زد بهم بهم و گفتش یه کد میاد برات درسته برو کار ...

خب کجا ثبت نام کردی ؟ برای تایید هویت؟ 

تو همون سامانه سخا برو کد ملیتو بزن عکست میاد بعدم شماره تلفنتو تایید کن واسه ادرست که تایید شه یه ق ...

تو سامانه سخا آدرس رو میزنه خود اظهاری 🥺همه چیز تایید شده بجز آدرس

تو همون سامانه سخا برو کد ملیتو بزن عکست میاد بعدم شماره تلفنتو تایید کن واسه ادرست که تایید شه یه ق ...

قبل از قرعه کشی میشه این کار رو انجام داد؟ 

تو سامانه سخا آدرس رو میزنه خود اظهاری 🥺همه چیز تایید شده بجز آدرس

خب همون باید تایید شه یه جا یه کلمه کوچیک نوشته اگه ادرس تایید نشده اینجا کلید کنید اونو بزن وارد سایت شرکت پست میشی ۳۰ و خورده ای درگاه میاد پرداخت کن بعد یه رمز میاد برات اونو نگهدار تا مامور پست بیاد تاییدت کنه

خب همون باید تایید شه یه جا یه کلمه کوچیک نوشته اگه ادرس تایید نشده اینجا کلید کنید اونو بزن وارد سا ...

آهان مرسیییییی عزیز دلم ❤️🥺🌹🌹🌹 الان میرم امتحان میکنم🌹🌹🌹🌹

اره عزیزم هر زمانی برای خیلی از کارای اداری احراز محل سکونت واجبه

مرسی عزیزم درخواست دادم ، فقط اینکه ۲ روز دیگه میاد مامور؟ یا ممکنه فردا بیاد ؟؟؟ قبل از اومدن اعلام میکنند؟ چون محل کارم کرج هست و منزلم تهران !!! 

2706