2733
2734
عنوان

ی خواب خیلی عجیب دیدم 😩😐😑🚶

160 بازدید | 10 پست

این خواب ماله الان نیست ساعت 8 اینجوریا،بیرون بودیم بعد داداشم دو سالشه خوابید منم خوابیدم،تو خواب و بیداری بودم دیدم ننه بابام از ماشین پیاده شدن رفتن توی ی ساختمون اینجوریا،بعد دراز نکشیده بودیم حالت نشسته ولی یکم لم،بعد دیگه خوابیدم،نمیدونم چقد گذشت،همون صحنه ایی که خواب و بیداری دیدم دوباره تو خواب دیدم،بعد تو خواب نمیتونستم بدنم و تکون بدم،انگار ی درد و گز گز مانندی داشت..

ادامه داره

قاتل اونایی که پستامو لایک میکنن🙂🔪

هر چی سهی میکردم بدنمو تکون بدم نمی تونستم یهو دیدم سمت چپه ماشین ی مرده ایستاده داره خیییلیی ترسناک لبخنده زده بعد تقریبا تو خواب 10 سانت اینجوریا شیشه پایین بود،یکم ترسیدم سمت راست ماشینو دیدم،ی زنه همونجوری داره میخنده،خیلی ترسیدم،اومدم تو خواب جیغ بزنم صدام در نمیدومد،صدای ماشین نمیومد،هیچییی،انگار خوابم تو سکوت بود،هرچی عررر،زدم هیچی...

ادامه داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با کلی بدبختی و درد،با اینکه خواب بود،درد و حس میکردم نشستم،یخو دیدم مرده داره دستشو از ماشین میاره تو،می خواد داداشمو بکشه،نمیدونم ببره...

بعد هی دستشو فشار میدادم،ولی هیچ زوری نداشتم،بهد یهو زنه هم داشت شیشه رو زور میزد پایین داداشمو بکشه من سمت راست ماشین پشت نشسته ولی لم داده بودم داداشم سمت چپ خوابیده بود بهد جیغ میزدم و دستاشون فشار میدادم،اومدم داداشم بزارم تو بغلم دیگه کلا شیشه پایین  بودو اونا نصف بدنشون داخل،هنوزم اون لبخند مزخرف و داشتن داشتم صورتشون و چنگ میزدم،و جیغ در اصل صدایی ازم در نمیومد که بیدار شدم،قشنگ هیچ تکونی نمیتونستم بخورم،همون صحنه همون اندازه شیشه می خواستم جیغ بزنم،اونموقع بیدار شده بودم نمیتونیستم،چشامو بستنم،دست داداشم گرفتم،و گریه کردم نزدیک 10 20 دقیقه تو همون حالت کم کم صدام انگار اومد بدنمم میتونستم تکون بدم 😐😑هر وقت یادش میوفتم بدجور میترسم😩