2737
2734
سلام یک ماهی میشه پسرمو دیگه پوشک نمیکنم ولی هنوز اول جیش میکنه بعد میگه بچه های شما چقدر طول کشید تا گفتن?

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
دوتا پاتی بخر یکی بذار جلوی تلویزیون یکی تو دستشویی . سه روز کامل از خونه بیرون نرو و شرت یا شلواری که میتونه سریع درش بیاره بکن پاش اگر نمیتونه خودش در بیاره شلوارش رو پس بدون شلوار ولش کن . دائم هم یادواری کن جیش نداری؟ جیش داریا؟ ااا الان جیش داری من میدونم ! وقتی هم کارش رو انجام داد دست بزن جایزه بده خوراکی بده کلا خوشحالش کن .
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
من اینجوری توی سه روز از پوشک گرفتمش ولی چون هنوز ماهیچه های مثانش قوی نیست که خودش رو یکم طولانی نگه داره هرجا قرار هست بیشتر از نیم ساعت توی ماشین باشیم و شب ها پوشکش میکنم . شاید از یکماه دیگه شروع کنم از اون پوشک بگیرم . البته من 28 ماهگی شروع کردم چون پسرم امادگیش رو نداشت زودتر شروع کنم.
مسافر جون هر کاری که فکر کنی کردم تا اشاره ای از دستشویی میشه فرار میکنه یه گوشه جیش میکنه تنها خوبیش این بود که نسب به یک ماه پیش از یک ساعت ۳ ساعت جیشش رو نگه میداره
یه کاری کن دوست داشته باشه مثلا پسر من به عشق اینکه بعدش لگن رو خودش بشوره پر ابش کنه دست بکوبه توش اینکارو میکنه.. هرکاری فکر میکنی باعث شه بشینه انجام بده حتی اگر شده یه پاتی دیگه بخر با سلیقه ی خودش بگو انتخاب کنه مثلا پسر من اردکی انتخاب کرد . اونم روی پاتی قبلیش نمینشست با اینکارا دوباره نشست.