2733
2734
عنوان

خونریزی بعد از آی یو دی

4807 بازدید | 29 پست

سلام،من حدود ده روزه که آی یو دس مسی گذاشتم دو سه روز اول لکه بینی داشتم ولی الان خیلی بیشتر شده تبدیل به خونریزی شده؟آیا طبیعیه؟تا کی اینجوریم یعنی؟

طبیعی ولی اگه دیدی هر روز داره بیشتر میشه یعنی اینکه به بدنت نساخته باید بری درش بیاری

مَثلاً بِیادِ سَرِ قَبِرَمِ اَشِکِ بِریزِهِ.                                  یِهوُ پاشَمِ ازِ تَرِسِ پَشِمِاشِ بِرِیزِهِ.😇😅

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

احتمالا نساخته بهت من گذاشتم نصف ماه یا پریود بودم یا لک ببینی داشتم بعد ی سال رفتم در آوردنش

اللهم عجل لولیک فرج ب حق حضرت زینب کبری سلام الله علیه 💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.
آی یو دی گذاشتن دردناک نیست؟از نت سرچ نکردی ببینی این مقدار خونریزی عادی هست یا نه؟

منم دو بار تا حالا هر بار پنج سال گذاشتم، فقط تا دو ماه اول یکم نامنظم میشدم، ولی از ماه سوم به بعد همچی عادی میشه، به بعضی ها میسازه به بعضی نه 

دلم برات تنگ شده جونم میخام ببینمت نمیتونم    کاشکی یروز بیایی پیشم و دیگه نری  
یعنی نهایتا چه مدت بعدش دیگه باید خونریزی قطع بشه؟

ییه هفته دیگ ام صبر کن

ولی اگ شدیده صبر نکن با دکتر درمیون بزار

مَثلاً بِیادِ سَرِ قَبِرَمِ اَشِکِ بِریزِهِ.                                  یِهوُ پاشَمِ ازِ تَرِسِ پَشِمِاشِ بِرِیزِهِ.😇😅
آی یو دی گذاشتن دردناک نیست؟از نت سرچ نکردی ببینی این مقدار خونریزی عادی هست یا نه؟

نه گلم درد ناک نیست، واگه به بدن بسازه، بعد از گذاشتنش اصلا یادت نمیاد یچیزی گذاشتی داخل بدنت، اصلا متوجهش نمیشی، فقط اون لحظه گذاشتن اگه آدم خودش روشل کنه اندازه یک دقیقه که داره میزاره یکم حس فشار داره آدم زیذ دلش همین

دلم برات تنگ شده جونم میخام ببینمت نمیتونم    کاشکی یروز بیایی پیشم و دیگه نری  
یعنی تا یکسال همینجوری بودی؟اوضاعت بهتر نشد یعنی؟

ن لکه بینیم ک اصلا تمومی نداشت ۷یا۸روز ک شدید خونریزی میکردم تا روز ۱۵هم لکه بینی داشتم

اللهم عجل لولیک فرج ب حق حضرت زینب کبری سلام الله علیه 💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.
2706