2737
2739
عنوان

مامانایی که بچه ۵ ساله دارن.

195 بازدید | 29 پست

سلام.پسرم ۵ سالشه.ولی خییییییلی زیاد کمرو هس.وقتی مهمونی میریم یا کسی میاد خونمون اصلا سلام نمیکنه .هر چی سوال ازش میپرسن جواب نمیده

وقتی میریم مهمونی همش بداخلاقی میکنه یا کارای عجیب میکنه.در صورتی که خیلی پسر باهوشیه ولی نمیدونم چرا جلوی جمع این رفتارا رو میکنه

یا اینکه یه جاهایی که اصلا نمیتونم بهش نه بگم میگه از تو بازیایی که براش نصب کردم تو گوشی براش ماشین جدید بخرم

اصلا بچه این مدلی دیدین؟واقعا نمیدونم باهاش چه برخوردی بکنم

👶👶👶

پسر من ۴سالش .

میریم مهمونی ساکت ..البته تو خونه خیلی تذکر میدما 

اما امان روزی مهمون بیاد تازگیا اینجور شده میگه برین خونتون چرا اومدی خونمون 

تو اسمم رو میدونی نه داستانمو😑

دختر منم ۵ سالشه خجالتی بود  حرف نمیزد با کسی

امسال فرستادمش مهد ی کم بهتر شده

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر من کم رو بود خیلی اما الان کلاس اوله امسال عید هرجایی رفتیم بهش گفتم سلام کرد و خیلی زیاد بعد از مدرسه بهتر شده. 

درمورد بازی خب من گوشی اصلا دستش نمیدادم توی اون سن و اصلا اجازه ندادم که خرید های دذون برنامه ای استفاده کنه و بفهمه همچین چیزی وجود داره.

برای جلوگیری از قشقرق مستقیم نمیگفتم نه یه پبشنهاد دیگه میدادم یه جوری گولش می زدم اما اگر همچین شرایطی بود واقعا نه میگفتم. یه نه قاطع که هبچ جوری تغییر نکنه

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

از من که یک دختر ۶ ساله و یک پسر سه ساله دارم بپذیر

کاریش نداشته باش بذار راحت باشه ازش نخواه حرف بزنه یا سلام کنه

ولی خودت از چارچوبت خارج نشو درخواست نا به جا را سفت و سخت رد کن با قاطعیت و مهربانی بهترین راه پرت کردن حواسش هست

اگه همینجور پیش بره از پا میفتم خدایا ، قبل از اینکه از پا بیفتم دستمو بگیر. 
2740
دختر منم ده متر زبون‌داره ها ولی جایی میریم سلام نمیکنه کسی هم میاد خونمون میره قایم میشه☹️ نزدیک چ ...

دقیقا پسر منم تو خونه خیلی شیرین زبونه.ولی جلو مردم بداخلاق هس

👶👶👶

شاید دیر ب دیر میرید بیرون .

من از اول بچگی میبرمشون مسجد محل . پارک 

. پیاده روی باخودم میبرم بیرون .بازار و... بچه هام اجتماعین خداروشکر .اما همین ۲سال کرونا کلا همه ی اینا رو تعطیل کردیم و خیلی بندرت میرفتیم بیرون قشنگ بعداز چند وقت ک رفتیم پسرم انگار راه رفتن توی جمعیت یادش بره .اصلا ب کسی سلام نمیداد . مهمونی میرفتیم با بچه های هم سنش ارتباط برقرار نمیکرد .

تااینکه زندگیمون برگشت ب روال قبلی . باز الان خیلی خوب شده

خجالتیه خو خیخای دواش کن چرا اینجوری😑 فقط اینک باهاش حرف بزن بگو زشته سلام ندی قصه بخون یادش بده البته این چیزا ذاتیه منم خجالتی بودم الان نه زیاد بازم اثراتش هس ولی 

خدا کنه پسر منم اینجور بشه.چند تا کلاس ثبت نام کردم بختر بشه

درست میشه عزیزم 

دختر من حتی یه سلام ساده هم نمیکرد

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
پسر من کم رو بود خیلی اما الان کلاس اوله امسال عید هرجایی رفتیم بهش گفتم سلام کرد و خیلی زیاد بعد از ...

هر جایی گه بشه بهش نه میگم حتی به قیمت قشقرق راه انداختن.متاسفانه بچه دومم که دنیا اومد خیلی وابسته به گوشی شد.و خریدای درون برنامه ای رو فهمید.

مثلا الان یک ماهه اصلا تو بازیه خرید نکرده امشب که مهمون داشتم و رو دربایستی داشتم با مهمونم گفت بیا برام ماشین بخر

👶👶👶
از من که یک دختر ۶ ساله و یک پسر سه ساله دارم بپذیر کاریش نداشته باش بذار راحت باشه ازش نخواه حرف ب ...

پسر من حواسش پرت نمیشه.مخش ر. یه چیزی کلیک میکنه.طوری که دیگران میگن چشه؟چی میخواد!!!

👶👶👶
هر جایی گه بشه بهش نه میگم حتی به قیمت قشقرق راه انداختن.متاسفانه بچه دومم که دنیا اومد خیلی وابسته ...

وای منم دخترم به دنیا اومد پسرم به شدت اذیتم میکرد.

بیین متوجه شده که نقطه ضعفت چیه دیگه. یه موقعی میاد که نتونی نه بگی کارش راه بیفته.

الان دیگه هوا خوبه سعی کن گوشی رو کم کم حذف کنی و بری سمت پارک رفتن و کلاس های تابستونی. من فقط اخر هفته ها بهش گوشی میدم

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2706