2737
2734
عنوان

بیاین بازی

122 بازدید | 26 پست

اگه میتونستین قبل از ناسا برسین به ماه (اولین انسانی باشین ک پاش رو روی پاه میذاره) و روش یه حرکتی بزنین که ناسارو به چوخ بده اون حرکت چی بود؟

یکی گفته بود رشتش زمین شناسیه، گفت یه سنگی که هیچ ربطی به ماه نداره رو میذارم اونجا که وقتی رسیدن برگاشون بریزه که این سنگه چجوری اومده اینجا

یکی هم گفته بود یه ماشینی که مال ناساس رو میذارم اونجا =)))))

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐

ما تهش بتونیم ج ح بازی کنیم

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببینم چقد خلاقین

من مرزای خلاقیت رو الان جا ب جا میکنم پس بزار برم🤣

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2740

توالت ایرانی میساختم توش🤌🏼😐

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2706