2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

این همه سال که عاشقانه پا ب پای فقر و سختی و بدبختیاش بودم فهمیدم یواشکی پول قایم میکرده و با زنهای ...

ای خدا🤦‍♀️ جدا شدی ازش؟

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
2731
اخ آخ اول بگو چند کیلو تو ۷سال تا بفهمی

۵ کیلو🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
هیچ وقت آرزوی مرگه هیچکسونمیکنم شایدازیکی خوشم نیادولی اون فردمیتونه عزیزدله یکی باشه

بله درسته آفرین!     هم  این هم اینکه خدا اون بالا چیزهایی می بینه که ما نمی بینیم پس بهتره تو زمان بندی خدا دست نیاریم. البته اون هم بیکار ننشسته ما براش تعیین تکلیف کنیم!   یه چیز جالب هم از یه بنده خدایی شنیدم که میگفت شاید در گذشته ولی از روزی که بچه دار شدم دیگه نه.می ترسم چون اگه برگشت داشته باشه خودم به درک اما اگه خدا به جای اون جگرگوشه م رو ازم بگیره که حس کنم این کارم چه حسی داره جگرم می سوزه!!   

هر چی خدا بخواد همون میشه!     

من آرزوی مرگ هیچکس نمیکنم میگم زنده باشد صد سال اما زحر بکشن لحظه ب لحظه زندگیشون آرزوی مرگ کند 

البته وقتی خانوداع شوهرم اذیتم میکنن دوست دارن شوهر بمیره تا دست پسرم بگیریم برای همیشه برم تا ریختشون نبینم 

جوونیمون فدای پسرات 😍😍😍یا فاطمه الزهرا                   پسر اسم پدر رو حفظ میکنه♥️♥️♥️♥️♥️♥️اما دختر خود پدر رو حفظ می‌کنه 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 ب امیدی روزی ک انقدررررر پولدار بشم تا بتونم دختر دار بشم 😍
۲کیلو 

وااااای جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40