2752
2734
شوهرم با اینکه جونم به جونش بسته بود 😭

چیشد که الان آرزوی مرگشو داری؟

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برا یه زن، چون ما کل زندگیمون فروختیم تا یک مغازه کوچولو خریدیم که 15 سال لوازم تحریر بود تا ما خریدیمش 

یه خانم حسود از همسایه همون که به شدت وضع مالیش خوبه اومده کنار مغازه مون فروشگاه لوازم تحریر زده. 

در اصل که خانواده به شدت پولداری هستن اصلا نیاز نداشت پول 

ما موندیم و تمام وام ها و بدهکاریا 

💜Army. For ever💜✌️
2731
والا جدیدا هم روزهایی ک حوصله ندارم زنگ میزنیم شام می‌آییم این نکته هم خوبه درست میکنه

وااای عاشقتم🤣🤣🤣🤣🤣 مادرشوهر من از این عرضه ها هم نداره عفریته خانم🤦‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
خب ازون ارزو مرگای موقع ناراحتی منظورم نیست در حدی ک بگی اگر جلو چشمم کشته بشه یه لبخند میزنم و رد ...

همون خواهر شوهرم جلو چشم بکشن 

یک اذری میرقصم بالا سر جنازش💃💃💃

قبلا وای چقد پشیمونم و توبه میکنم  

یکی از اعضای خانوادم بود 

ولی واقعا دعای بدیه و فاقد ارزش و بسیار فرکانس پایین و عواقب خوبی ندارع واسه آدم 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
خودت چتر شو خخخ جاری من ۷ساله ازدواج کرده حدس بزن چند کیلو برنج خریده؟

نکنه همش خونه مادرشوهرته؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706