2733
2734

که به ۲ تا آیه سجده دار رسیدمو خوندمش  الان باید چیکار کنم؟  چجوری باید سجده برم؟  لطفا یادم میدین؟  خداخیرتون بده

ی نفر دیگه داره برا همچین چیزایی ک تونا دیده میگیری دعا میکنه.😊

همون لحظه باید بری سجده و ایه سجده(سبحان ربی الله و بحمده)رو بخونی

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
همون لحظه باید بری سجده و ایه سجده(سبحان ربی الله و بحمده)رو بخونی

عع نماز نداره؟؟

الان چندساعت گذشته میتونم بخونم؟

وضو لازمه؟

ی نفر دیگه داره برا همچین چیزایی ک تونا دیده میگیری دعا میکنه.😊

لا الهَ إلَّااللَّهُ حَقّاً حَقّاً لا الهَ إلَّااللَّهُ ايماناً وَ تَصْديقاً لا الهَ إلَّااللَّهُ عُبُودِيَّةً وَرِقّاً سَجَدْتُ لَكَ يا رَبِّ تَعَبُّداً وَرِقّاً لا مُسْتَنْكِفاً وَ لا مُسْتَكْبِراً بَلْ انَا عَبْدٌ ذَليلٌ ضَعيفٌ خائِفٌ مُسْتَجيرٌ

این آیه شه رفتی خونه بعد نماز مغرب بگو مشکلی نداره عزیز التماس دعا

آیه داره 🫤

من میخونم چه اشکالی داره الان ایه داشته باشه یا نه

😸

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2740
عع نماز نداره؟؟ الان چندساعت گذشته میتونم بخونم؟ وضو لازمه؟

نه عزیزم

اره 

نه

واجبه آیه رو بگین تو سجده

تا حالا نشنیده بودم که ایه مخصوص داره

ذکرش خاصه

لاله الا الله حقا حقا لااله الاالله ایمانا و تصدیقا لااله الاالله عبودتیا و رقا سجدت لک تعبدا و رقا 

بعضی جاها یه عبارت دیگه هم به این عبارت اضافه شده

بزن تو نت میاد

من همین یه دونه ام!
لا الهَ إلَّااللَّهُ حَقّاً حَقّاً لا الهَ إلَّااللَّهُ ايماناً وَ تَصْديقاً لا الهَ إلَّااللَّهُ عُ ...

من فکر میکردم همون ایه رو باید تو سجده بخونیم چقد تباهم من هیچییی از احکام نمیدونم بعنوان یه دختر شیعه....

2706