2752
2734
عنوان

میشه لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 68 پست
آنیا برام مهم نیس حتما اسم‌هاشون شبیه هم باشه میگم با عشق انتخاب کنم 

چ خوشگل یعنی عشق مطلق خداحفظش کنه جوجه رو...آیهان میتونی بذاری اگ خیلی ب دلت نیست ولی من میگم قشنگه

ولی اگ میخواین عوض کنین چون گفتی شوهرتم بات هم نظره زود تر ک بچه بزرگ نشه دو اسمه شه

" تِئا "(به انگلیسی Thea) یکی از تایتان ها و الههٔ بینایی و نور درخشان آسمان آبی در اساطیر یونان باستان است. نام تِئا به تنهایی به معنی الهه است.او با هیپریون ازدواج کرد که از او صاحب ۳ فرزند با نام‌های اِئوس (طلوع),هِلیوس(خورشید) و سِلِنه(ماه) شد. جنسیت : مونث       پدر : اورانوس      مادر : گایا       همسر : هیپریون       فرزندان : اِئوس,هِلیوس,سِلِنه     وابستگان : خواهر تایتان ها      مَرگ : نامیرا. ❤️✨️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چ خوشگل یعنی عشق مطلق خداحفظش کنه جوجه رو...آیهان میتونی بذاری اگ خیلی ب دلت نیست ولی من میگم قشنگه ...

آیهان رو عمم پارسال گذاشت برا پسرش

خدایا کمک کن تو سال جدید به آرزوهام برسم گواهینامم رو بگیرم دماغمو عمل کنم و اونی که منتظرم پیام بده 
آیهان رو عمم پارسال گذاشت برا پسرش

آریو نمیذاری خودت

" تِئا "(به انگلیسی Thea) یکی از تایتان ها و الههٔ بینایی و نور درخشان آسمان آبی در اساطیر یونان باستان است. نام تِئا به تنهایی به معنی الهه است.او با هیپریون ازدواج کرد که از او صاحب ۳ فرزند با نام‌های اِئوس (طلوع),هِلیوس(خورشید) و سِلِنه(ماه) شد. جنسیت : مونث       پدر : اورانوس      مادر : گایا       همسر : هیپریون       فرزندان : اِئوس,هِلیوس,سِلِنه     وابستگان : خواهر تایتان ها      مَرگ : نامیرا. ❤️✨️
2731
چهل هفتم شد امروز 😐هنوز اسم انتخاب نکردم

من هفته ۱۸ هستم خوشبحالت کی میشه منم تموم کنم

خدایا کمک کن تو سال جدید به آرزوهام برسم گواهینامم رو بگیرم دماغمو عمل کنم و اونی که منتظرم پیام بده