2733
2734
عنوان

دوراهی

202 بازدید | 9 پست

سلام .شوهرم پیشنهاد توافق برای جدایی داده .

ولی میخاد بچه رو ببره بنظرتون چیکار کنم؟ 

پسرم سه و نیم سالشه .

من توان نگه داریشو ندارم تقریبا .پیش من اذیتش میکنن .

از اینطرف راه برگشت هم ندارم ...ینی نمیتونم باهاش زندگی کنم .

ولی برا بچه م دو دلم 😔😔😔

تجربه دارین ؟! 

خدایا شکرت

من تجربه ندارم ولی میدونم احکام خدا بی حکمت نیست سرپرستی بچه ها بامرده که زن یاراحت ازدواج کنه وتشکیل خانواده بده و یااینکه با خانواده میخواد زندگی کنه یک نفر کمتر 

دیدگاه بی رحمانه ای هست ولی شدیدا قبولش دارم

بزار پیش پدرش بمونه ..فردا سرکوفت بچه رو بهت میزنن بزرگتر ک بش هی بهش سرکوفت میزنن ی ادم سرخورده میش لااقل پیش پدرش باش بهتره اینده بهتری داره توهم همین ک ببینی جاش خوبه و موفق تره خوشحال باش عزیزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بزار پیش پدرش بمونه ..فردا سرکوفت بچه رو بهت میزنن بزرگتر ک بش هی بهش سرکوفت میزنن ی ادم سرخورده میش ...

اره ولی قلبا نمیتونم با این قضیه کنار بیام .چجوری شبامو سر کنم بدون بچه م؟! ولی از لحاظ تربیتی و درامدی پیش پدرش بهتره نمیدونم .چیکار کنم؟ برم پیش مشاور؟

خدایا شکرت
من تجربه ندارم ولی میدونم احکام خدا بی حکمت نیست سرپرستی بچه ها بامرده که زن یاراحت ازدواج کنه وتشکی ...

اخه بچه ۳ونیم سالشه ..خودش میترسم اذیت بشه 😔😔😔😔گناه داره نمیدونم خیلی فکرم درگیره .تنهایی چیکارکنم ؟ ولی انقدررر شیطونه این بچه ک سه نفریم ما هممون خسته میشیم از نگهداریش

خدایا شکرت
اره ولی قلبا نمیتونم با این قضیه کنار بیام .چجوری شبامو سر کنم بدون بچه م؟! ولی از لحاظ تربیتی و درا ...

باید سرکنی ب هر قیمتی ب این فکر کن پیش تو اینده ای نداره عزیزم خیلی سخته ولی باهاش کنار بیا 

2740
اخه بچه ۳ونیم سالشه ..خودش میترسم اذیت بشه 😔😔😔😔گناه داره نمیدونم خیلی فکرم درگیره .تنهایی چیکارک ...

اگرمیتونی کوتاه بیا طلاق نگیر تمام تلاش خودت رو بکن یکسال دیگه هم صبر کن مشاوره برو با. شوهرت حرف بزن ببین بهترنمیشه