2733
2771

دوستان چکار کنم اکثرا در جریان تاپیک هام هستین من دوساله که شوهرم رفته منو دخترم تنهاییم حالا این خواهرشوهرم همش شبا میاد اینجا میخوابه اعصابم خرابه که میاد مثلا میگه تو تنهایی گناه داری نمیدونه چقد رومخه وقتی که میاد 

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو کردی با ما      تو بمان و دگران وای به حال دگران

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

شوهدت کجا رفته 

خواهرش چند سالشه 

رک بگو تنهایی مشکلی نداریم  خودتو به زحمت نندار 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

الان کنارته این تاپیکو زدی؟؟؟؟

من ی دختر کردم😎ی دختر ساده و مهربون ،،،یه دختر خوش قلب و دلسوز،،،هموطنامو دوس دارم و آرزومه ب هرجایگاهی ک رسیدم کمک حالشون بشم،،حالاهرکس از هرجا......من دختری ام ک روی پای خودم وایستادم،،،آرزوم بیوتکنولوژیه و بهش میرسم👌مجردم و ی دختر سنگین آفتاب مهتاب ندیده ام 👌

دوستان حداقل دوس دارم بعد رفتن اون مردتیکه من خودم تنها باشم اصلا خوشم نمیاد دیگه از خانواده شوهرم با اینکه اینا مقصر نبودن ولی دست خودم نیست

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو کردی با ما      تو بمان و دگران وای به حال دگران

ی بار بگو نمیخام تو زحمت بیوفتی دیگه باید عادت کنیم اینجور راحت تریم هم ما هم تو😐اووووف خیلی بده

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜

بهش با احترام بگو تا کی هر شب به تو زحمت بدیم بیای پیش ما از امشب نیا اسرار ام کرد بگو نه دیگه میخوام عادت کنیم بیای در واز نمیکنم هاا

لطفا بزار عادت کنیم عزیزم

با احساساتش بازی کن😬😁

🌸با کمال احترام درخواست دوستی پذیرفته نمیشه🌸
2706