2752
2734
عنوان

دوست پسرم دروغ میگه یا ن

187 بازدید | 12 پست

سلام خانوما من تو دانشگاه از ی پسر خیلی خوشم میاد و از رفتاراش میدونم اونم ازم خوشش میاد باهام جوری میحرفه ک من میگم تنها مهربون ترین پسر تو دانشگاهه اصلا خیلی درک میکنه خیلی متوجه حرفاشه ک کسی ازش ناراحت نشه و خودشو نمیگیره هر کسی ازش کمکی بخاد زود گمکش میکنه ولی این روزها از چندتا دختر شنیدم ک میگفتن اصلا پسری خوبی نیس با هر دختری ک میحرفه بهش پیشنهاد رلی میده بعد چیزهای بدی از دختر میخاد مثلا رابطه جنسی اگ دختره هم قبول نکنه میره ابروشو تو دانشگاه میبره پیام عکس های دخترو ب همه پسرا نشون میده

الان من بنظرتون دیگ باهاش نحرفم یا مث ی دوست معمولی باشم یا اصلا از خودش بپرسم ک این حرفایی ک میگن درسته یا ن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
وایی به حرف بقیه گوش نکن  اونا نمیخان توو موفق بشی  منم دوران دانشگاه گول دوست کثیفمو خو ...

اخ ی نفر نگفته خیلی از دخترهای ترم بالایی همینو میگن حتی پیام هایی ک ب پسرا فرستاده بود نشونم داده و ضمنا خیلی ها ب من نگفتن داشتن با خودشون میحرفیدن من شنیدم

اخ ی نفر نگفته خیلی از دخترهای ترم بالایی همینو میگن حتی پیام هایی ک ب پسرا فرستاده بود نشونم داده و ...

بنظرم آروم و ریز حذفش کن جوری که توجهش بهت جلب نشه پیگیرت شه 

⭐💓 خدای من پناه من 💓⭐