2733
2739
عنوان

بارداري ناخواسته

116 بازدید | 15 پست

بچه ها من تو هفته پنجم بارداري هستم و واقعا دوست ندارم

اصلا جز برنامه هام نبود و كليييي كار مهم تر داشتم

و قصد بچه دار شدن و بچه داري و.. نداشتم

نمي دونم چه كار كنم

كارم شده گريه فقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاریه ک شده. میخوای سقط کنی؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
ميترسم واسه خودم ضرر داشته باشه وگرنه برام هيچيش مهم نيست ديگه

ضرر ک نداره ولی اگ کمکی داری میتونی ب کاری دیگت برسی

بچه اولتم هست بقیه کمکت میکنن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اخه ميگن ممكنه ديگه هيچ وقت نتوني بچه دار شي كلا

سر بچه اول سقط نکنی بهتره بعضیا چند سال طول کشیده تا مجدد باردار شدن

من خودم دوماه پیش سقط کردم.بچه دومم بود.ولی عذاب وجدان گرفتم بعدش پشیمون شدم

ب سقط فکر نکن.فکر نکن ی لخته خونه تمومش کنی.باید مراقب میبودین ک نشد

حالا بزار بیاد.ایشالا قدمش پربرکته ب همه کارات میرسی

2706