2733
2739
عنوان

چادر فروشی

128 بازدید | 15 پست

سلام خانم میشه کمکم کنید من و شوهرم تصمیم گرفتیم با سرمایه مون چادر و مانتو عبایی و روسری و چادر سوپر سافت همون چادر رنگی سه بعدی ها بفروشیم چه راهکار هایی برای تبلیغ  دارید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عکس با کیفیت 

کانال بله، ایتا 

مدهبی ها بیشتر توی ایتا هستند

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
با این وضع کشور اگه تو قم هستی فروش داری... بقیه جاها ک دیگه ملت شال هم نمیخرن..... 

شب عيد  رفتم پاساژ براي خريد شال

هر مغازه ميرفتم ي عده بودن بدون روسري ولي اومده بودن مغازه ك بخرن   نميدونم اگه قرار بود نپوشن برا چي ميخاستن بخرن

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

زدن پیج درشبکه های مجازی وکسی پیج رواداره کنه که وقت داشته باشه افرادمختلف روفالوکنه

روزاول افتتاحیه ودادن شربت وشیرینی وپخش موزیک آرامبخش

مدلهای زیبابرای تبلیغ چادردرمغازه حضورداشته باشن

زدن سایت فروش اینترنتی 

دادن تراکت به مدارس،حوزه علمیه،دانشگاهها

صبرداشتن خیلی مهمه

تومناطق پررفت وآمدتبلیغاتتون روپخش کنید

2738
از ایتا شروع کردیم چادرسرای ریحانه اسم دخترم گذاشتیم روش

خداروشکر عزیزم 

فروش داشتین؟

به کانال های تبلیغاتی بگین کانال شمارو تبلیغ کنن

خدایا بابت سلامتی و همه نعمت های خوبی که بهمون دادی و قدرشو نمیدونیم تشکر 
خداروشکر عزیزم  فروش داشتین؟ به کانال های تبلیغاتی بگین کانال شمارو تبلیغ کنن

نه هنوز من به همسرم میگم تهران بااسنپ بفرستیم بقیه جاهارو باپست به دوستم می خوام بگم بنر درست کنه ببریم چاپ کنیم به در و دیوار جلوی مدرسه پخش کنیم 

2706