2733
2734
عنوان

رژیم🤕

115 بازدید | 18 پست

بچه ها سلام من مهر ماه عقدمه میخام تا اون موقع لاغر بشم اینم بگم قبلا وزنم نرمال بود تو دوسال چاق شدم هرچی رژیم میگیرم بعد از چند روز ولش میکنم

به خاطر تایم کاریم به باشگاه نمیرسم🥲

نمیدونم چیکار بکنم کسی میتونه راهنمایی کنه وزنمم ۱۰۰🤕🥲

قدت چنده؟

تو عید قربان،توسط شوهرم قربانی شدم...تو شوک هستم انگار خوابم و منتظرم بیدار شم ولی میدونم که خواب نبود 😔💔از خدا میخوام کمکم کنه بتونم تحمل کنم این اتفاق شوم و کثیف رو بماند به یادگاری1402/4/8

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا مهر خوب وقت داری 

حداقل ماهی 3 کیلو هم کم کنی خیلی میشه 

برای خودت هدف بزار مثلاً بگو اگه بیام 96 این غذا رو میخورم بعدش بگو اگه بیام 90 اینکار میکنم 

برای خودت جایزه بزار 

من همین با روش جایزه تا الان 11 کیلو کم کردم

🤍𝑺𝒖𝒓𝒈𝒊𝒄𝒂𝒍 𝒕𝒆𝒄𝒉𝒏𝒐𝒍𝒐𝒈𝒚
منم يكساله وزنم زياد شده - دقيقا نميتونم تصميم بگيرم براي رژيم و عمليش كنم 

منم ریزه خواری شدیدددددددد دارم ازخودم بدم میاد

همش شیرینی یا شکلات و چیزای شیرین 😥😥دندونامم نابود شدن

تو عید قربان،توسط شوهرم قربانی شدم...تو شوک هستم انگار خوابم و منتظرم بیدار شم ولی میدونم که خواب نبود 😔💔از خدا میخوام کمکم کنه بتونم تحمل کنم این اتفاق شوم و کثیف رو بماند به یادگاری1402/4/8
2706