2733
2734
عنوان

نتونستم بش بگم....

461 بازدید | 33 پست

تاپیک قبلیو بخونید 

بهش گفتم معیارات چیه گفت خوشگل و ادم گفتم همه خوشگل و‌ادمن گفت نه همه خوشگل نیستن همه ادم نیستن ادم بودن یعنی معرفت داشته باشه  صداقت داشته باشه گفتم یعنی بیشتر خوشگلی درونی که همون ادم بودنه برات مهمه گفت هم خوشگلی ظاهری هم درونی دوتاش به یه اندازه الان من میگفتم خب داری منو میگی فکر میکرد خود شیفته ام بعدم خیلی باهم صمیمی نیستیم بعد از این همه سال دو روزه دوباره داریم باهم حرف میزنیم نمیدونم چطوری بش بگم که اگرم نه گفت باز یه رابطه دوستانه باهاش داشته باشم و بهم برنخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم با نامزدم  دوست بودم تو ی نگاه عاشق هم شده بودیم 🤣 بهش گفتم دوست دارم رفت جوابمو نداد فر ...

بهش گفتم به نظرت من چطوریم جواب نداده هنوز😂 دیدم پیام داده گفته مگه میشه تو رفیق مجرد نداشته باشی زودباش رو کن🤣 گفتم چقدر عجله داری بعد گفتم به نظرت من چطوریم

منم با نامزدم  دوست بودم تو ی نگاه عاشق هم شده بودیم 🤣 بهش گفتم دوست دارم رفت جوابمو نداد فر ...

خوشبخت باشید خیلی شیرینه😍 من بعد پنج سال میشه که دارم باهاش حرف میزنم فکر کنم😭

بهش گفتم به نظرت من چطوریم جواب نداده هنوز😂 دیدم پیام داده گفته مگه میشه تو رفیق مجرد نداشته باشی ز ...

هیچی نداره خواهرمون 

خوبه واسه شروعت خوب بود✋️🤣

تا کی میخای حست و راجبش مخفی کنی 

بگو خودتو راحت کن 

یا میره یا میاد میگیرتت

2706